Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Optoma OWMFP05 Support Zwart
SKU
W3F00000051
€ 126,03
In stock:
Only 5 left
Optoma OWMFP05, Support, Zwart, 1 stuk(s), Muur, 960 mm, 650 mm
Categorie: Accessoires voor digitale whiteboards
| SKU | W3F00000051 |
|---|---|
| EAN | 5055387668645 |
| Manufacturer | Optoma |
| Availability | In Stock |
Optoma OWMFP05. Type product: Support, Kleur van het product: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Breedte: 960 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 46 mm. Gewicht verpakking: 6,4 kg
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Support |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Montagewijze | Muur |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 960 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 46 mm |
| Gewicht verpakking | 6,4 kg |
| Gewicht | 6 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 6,4 kg |
You may also be interested in
| Product |
Optoma OWMFP05 Support Zwart
€ 126,03
|
Optoma AZ932-HNG Zwart
€ 120,60
|
|---|---|---|
| SKU |
W3F00000051
|
W3FA0000071
|
| Manufacturer |
Optoma
|
Optoma
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
| Type product |
Mount
|
n.v.t.
|

