Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Optoma AZ932-HNG Zwart
SKU
W3FA0000071
€ 120,60
In stock:
Only 7 left
Optoma AZ932-HNG, Zwart, 1 stuk(s), Optoma Creative Touch 3-Series Gen 3 IFPDs, 306 mm, 83 mm, 25 mm
Categorie: Accessoires voor digitale whiteboards
| SKU | W3FA0000071 |
|---|---|
| EAN | 5055387668768 |
| Manufacturer | Optoma |
| Availability | In Stock |
Optoma AZ932-HNG. Kleur van het product: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Compatibiliteit: Optoma Creative Touch 3-Series Gen 3 IFPDs. Breedte: 306 mm, Diepte: 83 mm, Hoogte: 25 mm. Gewicht verpakking: 290 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Compatibiliteit | Optoma Creative Touch 3-Series Gen 3 IFPDs |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 306 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 290 g |
| Gewicht | 160 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 290 g |
You may also be interested in
| Product |
Optoma AZ932-HNG Zwart
€ 120,60
|
Optoma OWMFP05 Support Zwart
€ 126,03
|
|---|---|---|
| SKU |
W3FA0000071
|
W3F00000051
|
| Manufacturer |
Optoma
|
Optoma
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
Mount
|

