Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zyxel NWA210AXV2-EU0101F draadloos toegangspunt (WAP) 2975 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
SKU
NWA210AXV2-EU0101F
€ 176,72
In stock:
Only 7 left
Zyxel NWA210AXV2-EU0101F, 2,4 GHz, 5 GHz, 2975 Mbit/s, WEP, WPA, WPA2, WPA3, 100,1000,2500 Mbit/s
Categorie: Draadloze toegangspunten (WAP's)
| SKU | NWA210AXV2-EU0101F |
|---|---|
| EAN | 4718937654208 |
| Manufacturer | Zyxel |
| Availability | In Stock |
Zyxel NWA210AXV2-EU0101F. 2,4 GHz, 5 GHz, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2975 Mbit/s. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WEP, WPA, WPA2, WPA3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,2500 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Kleur van het product: Wit
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2975 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Prestatie | |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2975 Mbit/s |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 Mbit/s |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
| Beheerfuncties | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Opdrachtregelinterface (CLI) | Ja |
| Kenmerken | |
| 6 GHz | Nee |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2975 Mbit/s |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Snelle roaming | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 575 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Beveiliging | |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC adres filtering | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Design | |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Antenne | |
|---|---|
| Soort antenne | Intern |
| Technische details | |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Software | |
| Snelle roaming | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 47 mm |
| Gewicht | 815 g |
| Breedte verpakking | 279,5 mm |
| Diepte verpakking | 180,5 mm |
| Hoogte verpakking | 66 mm |
| Gewicht verpakking | 1,04 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 279,5 mm |
| Diepte verpakking | 180,5 mm |
| Hoogte verpakking | 66 mm |
| Gewicht verpakking | 1,04 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Zyxel NWA210AXV2-EU0101F draadloos toe...
€ 176,72
|
Recommended
Ubiquiti UAP-AC-PRO draadloos toegangs...
€ 167,68
|
TP-Link Omada EAP610-Outdoor 1800 Mbit...
€ 183,05
|
Popular
TP-Link Omada EAP670 draadloos toegang...
€ 178,29
|
Hot Product
HPE Aruba Networking Networking Instan...
€ 215,68
|
Bestseller
Ubiquiti U6-PRO draadloos toegangspunt...
€ 192,04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NWA210AXV2-EU0101F
|
UAP-AC-PRO
|
EAP610-OUTDOOR
|
EAP670
|
R9B28A
|
U6-PRO
|
| Manufacturer |
Zyxel
|
Ubiquiti
|
TP-LINK
|
TP-LINK
|
HPE
|
Ubiquiti
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
n.v.t.
|
1300 Mbit/s
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| 2,4 GHz |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| 5 GHz |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|





