Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra ZIPRT3017402 printeretiket Wit
SKU
ZIPRT3017402
€ 484,02
In stock:
Only 26 left
Zebra ZIPRT3017402, Wit, Papier, Thermo transfer, Permanent, 10,2 cm, 2,5 cm
Categorie: Printeretiketten
| SKU | ZIPRT3017402 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Zebra ZIPRT3017402. Kleur van het product: Wit, Materiaal: Papier, Printtechnologie: Thermo transfer. Labelbreedte: 10,2 cm, Labelhoogte: 2,5 cm, Core diameter: 7,62 cm. Gewicht verpakking: 1,81 kg. Labels/pack: 4000 stuk(s), Labels per rol: 4000 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type kleefmiddel | Permanent |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Materiaal | Papier |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Labelbreedte | 10,2 cm |
| Labelhoogte | 2,5 cm |
| Core diameter | 7,62 cm |
| Gewicht verpakking | 1,81 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1,81 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Rollen per pak | 1 |
| Labels per rol | 4000 stuk(s) |
| Labels/pack | 4000 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Labels/pack | 4000 stuk(s) |
| Printtechnologie | |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal | |
| Materiaal | Papier |
You may also be interested in
| Product |
Zebra ZIPRT3017402 printeretiket Wit
€ 484,02
|
Popular
Zebra Z-Band Direct Rood
€ 401,37
|
Zebra Z-Band Direct Geel
€ 401,37
|
New
Zebra Z-Band UltraSoft 25 x 152
€ 507,60
|
Hot Product
Zebra Z-Ultimate 3000T Wit
€ 547,54
|
Bestseller
Zebra Z-Ultimate 3000T Wit Zelfklevend...
€ 614,58
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ZIPRT3017402
|
10006995-1K
|
10006995-7K
|
10015358K
|
880249-031D
|
880253-031D
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|




