Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra RS61B0-KBSSZWR barcode-lezer Draagbare penstreepjescodelezer 2D LED Grijs
SKU
RS61B0-KBSSZWR
€ 1.117,34
In stock:
Only 18 left
Zebra RS61B0-KBSSZWR, Draagbare penstreepjescodelezer, 2D, LED, 2688 x 1520 Pixels, 515 nm, 60 - 60°
Categorie: Barcode-lezers
| SKU | RS61B0-KBSSZWR |
|---|---|
| EAN | 5715063104453 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Zebra RS61B0-KBSSZWR. Soort: Draagbare penstreepjescodelezer, Soort scanner: 2D, Type beeldsensor: LED. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos. Kleur van het product: Grijs. Type stroombron: Batterij/Accu, Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Capaciteit van de accu/batterij: 480 mAh. Gewicht: 76 g, Breedte: 66,6 mm, Diepte: 32,7 mm
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | LED |
| Soort | Draagbare penstreepjescodelezer |
| Golflengte | 515 nm |
| Pitch lees-hoek | 60 - 60° |
| Yaw lees-hoek | 60 - 60° |
| Soort scanner | 2D |
| Resolutie optische sensor (WxH) | 2688 x 1520 Pixels |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort | Draagbare penstreepjescodelezer |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 480 mAh |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 66,6 mm |
| Diepte | 32,7 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Gewicht | 76 g |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort | Draagbare penstreepjescodelezer |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra RS61B0-KBSSZWR barcode-lezer Dra...
€ 1.117,34
|
Popular
Datalogic PM9600-DKHP433RK20 barcode-l...
€ 1.448,81
|
Recommended
Honeywell HF810 Zwart
€ 1.390,64
|
Honeywell 1962GSR-2USB-WCBF barcode-le...
€ 900,47
|
Honeywell 1962GHD-2USB-WC-R barcode-le...
€ 900,47
|
Hot Product
Honeywell Xenon Ultra 1962h Draagbare...
€ 1.160,86
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
RS61B0-KBSSZWR
|
PM9600-DKHP433RK20
|
HF810-11RT00004K-R
|
1962GSR-2USB-WCBF
|
1962GHD-2USB-WC-R
|
1962HHD-5USB-9BFWC
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Datalogic
|
Honeywell
|
Honeywell
|
Honeywell
|
Honeywell
|
| Kleur van het product |
Grey
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|




