Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra PWR-BGA24V78W1WW netvoeding & inverter Binnen 78 W Zwart
SKU
PWR-BGA24V78W1WW
€ 88,95
In stock:
Only 54 left
Zebra PWR-BGA24V78W1WW, RFID-lezer, Binnen, 78 W, 24 V, 3,25 A, Zebra
Categorie: Netvoedingen & inverters
| SKU | PWR-BGA24V78W1WW |
|---|---|
| EAN | 8596375091597 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Zebra PWR-BGA24V78W1WW. Bedoeld voor: RFID-lezer, Soort voeding: Binnen, Uitgangsvermogen: 78 W. Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Uitgangsvermogen | 78 W |
| Spanning | 24 V |
| Output current | 3,25 A |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | RFID-lezer |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | FX7400/FX7500/FX9500/FX9600/ATR7000 |
| Energie | |
| Uitgangsvermogen | 78 W |
| Spanning | 24 V |
| Output current | 3,25 A |
| Prestatie | |
| Merkcompatibiliteit | Zebra |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | RFID-lezer |
| Compatibiliteit | FX7400/FX7500/FX9500/FX9600/ATR7000 |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 55 °C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra PWR-BGA24V78W1WW netvoeding &...
€ 88,95
|
Wacom POWA1187E netvoeding & inver...
€ 77,79
|
New
HP 65W GaN USB-C laptoplader
€ 111,86
|
Recommended
HP 65W GaN USB-C laptoplader
€ 73,47
|
Hot Product
DELL 450-AFLE netvoeding & inverte...
€ 81,29
|
Popular
StarTech.com 160W-POWER-ADAPTER netvoe...
€ 102,56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR-BGA24V78W1WW
|
POWA1187E
|
600Q7AA#ABB
|
600Q8AA#ABB
|
450-AFLE
|
160W-POWER-ADAPTER
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Wacom
|
HP
|
HP
|
DELL
|
StarTech.com
|
| Soort voeding |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|
| Bedoeld voor |
RFID reader
|
Graphic tablet
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Universal
|





