Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 8000D 31,7 m
SKU
3006419-T
€ 117,70
In stock:
155 availible
8000D 10Year Receipt DT60micron 101.6mmX31.7m Box of 16
Categorie: Thermal papier
| SKU | 3006419-T |
|---|---|
| EAN | 5053866693881 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Receipt Roll, Zebra, 8000D 10 Year Receipt, Thermal Paper, Roll Width: 101.6 mm, Length: 31.7 m, Roll Diameter: 57 mm, Core Diameter: 19 mm, Features: free of Bisphenol A, Colour: White
| Kenmerken | |
|---|---|
| Geschatte archiveringsduur | 10 jaar |
| Lengte | 31,7 m |
| Diameter | 5,7 cm |
| Breedte | 101,6 mm |
| Technische details | |
| Lengte | 31,7 m |
| Bevat geen | Bisfenol A / BPA |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Lengte | 31,7 m |
| Diameter | 5,7 cm |
| Breedte | 101,6 mm |
| Core diameter | 1,9 cm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 16 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 16 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Zebra 8000D 31,7 m
€ 117,70
|
Bestseller
Zebra Z-Perform 1000D 30 m
€ 108,38
|
Zebra Z-Peform 1000D 20,3 m
€ 175,91
|
Hot Product
Zebra Z-Perform 1000D 16 m
€ 144,58
|
Zebra Z-Peform 1000D 14,6 m
€ 141,44
|
Popular
Zebra Z-Perform 1000D 24,1 m
€ 117,70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
3006419-T
|
3004596
|
3006132
|
3013689
|
3006131
|
3003072
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|


