Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 5100 Resin thermal ribbon 450 m Zwart
SKU
05100BK08345
€ 472,81
In stock:
Only 6 left
Zebra 5100 Resin, 450 m, 8,3 cm, Zwart, Kunststof, 2,5 cm, UL/cUL
Categorie: Thermische linten
| SKU | 05100BK08345 |
|---|---|
| EAN | 5052178143640 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Zebra 5100 Resin. Lint-lente: 450 m, Lint-wijdte: 8,3 cm, Kleur van het product: Zwart
| Technische details | |
|---|---|
| Lint-lente | 450 m |
| Lint-wijdte | 8,3 cm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL/cUL |
| Lint-lente | 450 m |
| Lint-wijdte | 8,3 cm |
| Rollen per pak | 6 |
| Core diameter | 2,5 cm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Zebra 5100 Resin thermal ribbon 450 m...
€ 472,81
|
Recommended
Zebra 5095 Resin thermal ribbon 450 m...
€ 470,68
|
Bestseller
Zebra 5095 HighPerformance Resin therm...
€ 397,42
|
Hot Product
Zebra 5095 HighPerformance Resin therm...
€ 550,54
|
Popular
Zebra 5100 Resin thermal ribbon 450 m...
€ 620,23
|
Zebra 8000T thermal ribbon 74 m Wit
€ 503,78
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
05100BK08345
|
05095BK13145
|
05095BK11045
|
05095BK15445
|
05100BK11045
|
74941
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|



