Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Yealink Workstation WH68 Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Zwart
SKU
1208738
€ 239,34
In stock:
Only 11 left
Yealink Workstation WH68, Bedraad en draadloos, 20 - 20000 Hz, Oproepen/muziek, 155 g, Headset, Zwart
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | 1208738 |
|---|---|
| EAN | 6938818324664 |
| Manufacturer | Yealink |
| Availability | In Stock |
Yealink Workstation WH68. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Oproepen/muziek. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz. Snoerlengte: 1,2 m. Gewicht: 155 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Kleur kabel | Zwart |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| LED-indicatoren | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, SPP |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aantal microfoons | 6 |
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Gesprekstijd | 16 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Standby tijd | 195 uur |
| Ingangsspanning (oordopjes) | 5 V |
| Ingangsstroom (oordopjes) | 1,2 A |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 155 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 380 mm |
| Diepte verpakking | 195 mm |
| Hoogte verpakking | 475 mm |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Yealink Workstation WH68 Headset Bedra...
€ 239,34
|
Popular
Jabra 2126-82-04 hoofdtelefoon/headset...
€ 192,40
|
Hot Product
Jabra 2409-820-204 hoofdtelefoon/heads...
€ 213,99
|
New
Jabra 26599-899-899 hoofdtelefoon/head...
€ 177,54
|
Jabra 26599-989-889 hoofdtelefoon/head...
€ 218,27
|
Bestseller
Jabra 26599-889-989 hoofdtelefoon/head...
€ 210,13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1208738
|
2126-82-04
|
2409-820-204
|
26599-899-899
|
26599-989-889
|
26599-889-989
|
| Manufacturer |
Yealink
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Calls/Music
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





