Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Yealink WH64 Dual Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Oproepen/muziek Bluetooth Oplaadhouder Zwart
SKU
1208736
€ 208,73
In stock:
Only 10 left
Yealink WH64 Dual, Bedraad en draadloos, Oproepen/muziek, 151 g, Headset, Zwart
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | 1208736 |
|---|---|
| EAN | 6938818324640 |
| Manufacturer | Yealink |
| Availability | In Stock |
Yealink WH64 Dual. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Oproepen/muziek. Aansluitbereik: 50 m. Gewicht: 151 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Gehoorbescherming | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Frequentieband | 1880 - 1900 GHz |
| Aansluitbereik | 50 m |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, SPP |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Gesprekstijd | 32 uur |
| Continue audio-afspeeltijd | 48 uur |
| Standby tijd | 195 uur |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 151 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A to Micro USB Type-B, USB Type-a naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Oplaadhouder | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Regelbaar volume | Ja |
| Overige specificaties | |
| Snelstartgids | Ja |
| Oplaadtijd | 90 min |
You may also be interested in
| Product |
Yealink WH64 Dual Headset Bedraad en d...
€ 208,73
|
Popular
Jabra 2126-82-04 hoofdtelefoon/headset...
€ 192,40
|
Hot Product
Jabra 2409-820-204 hoofdtelefoon/heads...
€ 213,99
|
New
Jabra 26599-899-899 hoofdtelefoon/head...
€ 177,54
|
Jabra 26599-989-889 hoofdtelefoon/head...
€ 218,27
|
Bestseller
Jabra 26599-989-999 hoofdtelefoon/head...
€ 179,85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1208736
|
2126-82-04
|
2409-820-204
|
26599-899-899
|
26599-989-889
|
26599-989-999
|
| Manufacturer |
Yealink
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





