Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Xiaomi G34WQi computer monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 Pixels Wide Quad HD LED Zwart
SKU
ELA5454EU
€ 270,91
In stock:
Only 47 left
Xiaomi G34WQi, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, LED, 1 ms, Zwart
Categorie: Standaard monitoren
| SKU | ELA5454EU |
|---|---|
| EAN | 6941948702097 |
| Manufacturer | XIAOMI |
| Availability | In Stock |
Xiaomi G34WQi. Beeldschermdiagonaal: 86,4 cm (34"), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
| Responstijd | 1 ms |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| HD type | Wide Quad HD |
| Backlight type | W-LED |
| Touchscreen | Nee |
| Schermkrommingsclassificatie | 1500R |
| LED backlight | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Prestatie | |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Design | |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ergonomie | |
|---|---|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Draaibaar | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 65 W |
| Stroom | 2.71 A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 811,3 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 210 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 510,1 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6,9 kg |
| Overige specificaties | |
| HDMI | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| Technische details | |
| Gewicht (met standaard) | 6,9 kg |
| Touchscreen | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Xiaomi G34WQi computer monitor 86,4 cm...
€ 270,91
|
New
HP Mini-in-One 24 computer monitor 60,...
€ 270,59
|
Hot Product
Philips B Line 345B1C/00 computer moni...
€ 363,62
|
Popular
ASUS ZenScreen MB16ACE LED display 39,...
€ 240,15
|
Bestseller
Philips B Line 243B1/00 LED display 60...
€ 232,44
|
Recommended
AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80...
€ 228,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ELA5454EU
|
7AX23AA#ABB
|
345B1C/00
|
90LM0381-B04170
|
243B1/00
|
C32G2ZE/BK
|
| Manufacturer |
XIAOMI
|
HP
|
Philips
|
ASUS
|
Philips
|
AOC
|
| Beeldschermdiagonaal |
23" to 201"
|
n.v.t.
|
23" to 201"
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Grey
|
Black
|
Black
|
| Ingebouwde camera |
n.v.t.
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Markt positionering |
Gaming
|
n.v.t.
|
Home
|
n.v.t.
|
Home
|
Gaming
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
21:9
|
16:9
|
21:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
| VESA-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
Y
|
Y
|
| NVIDIA G-SYNC |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde USB-hub |
N
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
N
|
| AMD FreeSync |
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
Y
|
| Touchscreen |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Display technologie |
LED
|
LED
|
LCD
|
LED
|
LED
|
LED
|





