Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Xerox VersaLink C620 sort tonerkassett med høy kapasitet (20 000 sider)
SKU
006R04624
€ 418,16
In stock:
Only 11 left
Xerox VersaLink C620 sort tonerkassett med høy kapasitet (20 000 sider), 20000 pagina's, Zwart, 1 stuk(s)
- BETROUWBAAR: Compatibele toners kunnen het risico lopen defect te raken, slechte kleuren en verminderde paginaopbrengsten, print met originele Xerox-toners voor perfecte resultaten, levendige kleuren en scherpe randen
- OPTIMAAL: Originele Xerox cartridges gemaakt door Xerox voor Xerox® VersaLink® C620 kleurenprinter en werken direct uit de doos, uw printer leest de chip, u drukt op 'Start' en het begint te werken
- HOGE PRESTATIES: Originele Xerox-cartridges zijn gemaakt om Xerox-printers optimaal te laten werken. onafhankelijke tests hebben aangetoond dat originele Xerox-verbruiksartikelen betrouwbaarder zijn en tot 27% hogere paginavolumes leveren dan niet-originele alternatieven
- STAND VAN DE TECHNIEK: Gemaakt in fabrieken die voldoen aan enkele van de strengste internationale gezondheids-, veiligheids- en duurzaamheidsnormen
Categorie: Tonercartridges
Xerox VersaLink C620 sort tonerkassett med høy kapasitet (20 000 sider). Zwarte toner paginaopbrengst: 20000 pagina's, Printkleuren: Zwart, Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Soort | Origineel |
| Aantal zwarte tonercartridges | 1 |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 20000 pagina's |
| Compatibiliteit | Xerox VersaLink C620 Colour Printer |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificering | CE, UKCA |
| Merkcompatibiliteit | Xerox |
| Printkleuren | Zwart |
| Land van herkomst | China, Mexico |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 90,5 mm |
| Gewicht verpakking | 590 g |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 90,5 mm |
| Gewicht verpakking | 590 g |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 0,59 kg (1.3 lbs) |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 117,1 x 184,9 x 90,4 mm (4.61 x 7.28 x 3.56") |
| Technische details | |
|---|---|
| Compatibiliteit | Xerox VersaLink C620 Colour Printer |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Overige specificaties | |
| Certificering | CE, UKCA |
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 0,59 kg (1.3 lbs) |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 117,1 x 184,9 x 90,4 mm (4.61 x 7.28 x 3.56") |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
Xerox VersaLink C620 sort tonerkassett...
€ 418,16
|
Epson Double Pack Toner Cartridge Yell...
€ 486,18
|
Hot Product
Lexmark 522H tonercartridge 1 stuk(s)...
€ 487,97
|
New
OKI 44844507 tonercartridge 1 stuk(s)...
€ 341,68
|
Popular
Lexmark C792X1KG tonercartridge 1 stuk...
€ 477,90
|
Bestseller
Xerox Beeldverwerkingseenheid VersaLin...
€ 372,81
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
006R04624
|
C13S050606
|
52D2H00
|
44844507
|
C792X1KG
|
108R01121
|
| Manufacturer |
Xerox
|
Epson
|
Lexmark
|
OKI
|
Lexmark
|
Xerox
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
n.v.t.
|
| Printkleuren |
Black
|
Yellow
|
Black
|
Cyan
|
Black
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Xerox
|
Epson
|
Lexmark
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Xerox
|
| Type aanbod |
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





