Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Xerox 1 lade 520 vel A3 met console
SKU
097S04907
€ 493,79
In stock:
Only 1 left
1 lade 520 vel A3 met console
- Compatibele producten: Xerox® VersaLink® B7000-serie multifunctionele printers/B7100-serie multifunctionele printers/C7000 kleurenprinter/C7000 serie multifunctionele kleurenprinters/C7100 serie multifunctionele kleurenprinters
Categorie: Papierlades & documentinvoeren
| SKU | 097S04907 |
|---|---|
| EAN | 0095205843170 |
| Manufacturer | Xerox |
| Availability | In Stock |
XEROX - PLATEAU POUR TABLE IMPRIMANTE - POUR VERSALINK B7025, B7030, B7035, C7000, C7020, C7020/C7025/C7030, C7025, C7030
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Papierlade |
| Kleur van het product | Wit |
| Merkcompatibiliteit | Xerox |
| Maximumcapaciteit | 520 vel |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Compatibiliteit | Xerox VersaLink B7000 Series Multifunction Printers Xerox VersaLink B7100 Series Multifunction Printers Xerox VersaLink C7000 Colour Printer Xerox VersaLink C7000 Series Colour Multifunction Printers Xerox VersaLink C7100 Series Colour Multifunction Printers |
| Mediaformaten | |
| Ondersteunde mediatypen | A3 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 750,1 mm |
| Diepte verpakking | 750,1 mm |
| Hoogte verpakking | 253 mm |
| Gewicht verpakking | 13,5 kg |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 13,5 kg (29.8 lbs) |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 750,1 x 750,1 x 253 mm (29.5 x 29.5 x 9.96") |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 750,1 mm |
| Diepte verpakking | 750,1 mm |
| Hoogte verpakking | 253 mm |
| Gewicht verpakking | 13,5 kg |
| Papier | |
|---|---|
| Maximumcapaciteit | 520 vel |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 13,5 kg (29.8 lbs) |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 750,1 x 750,1 x 253 mm (29.5 x 29.5 x 9.96") |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht verpakking (imperiaal) | 13,5 kg (29.8 lbs) |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 750,1 x 750,1 x 253 mm (29.5 x 29.5 x 9.96") |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Xerox 1 lade 520 vel A3 met console
€ 493,79
|
Xerox 097S04909 papierlade & docum...
€ 708,27
|
Xerox Lade voor 1x550 vel
€ 532,86
|
Xerox Lade voor 1x550 vel
€ 395,45
|
Popular
Epson Low Cabinet
€ 431,03
|
New
Lexmark 50G0804 papierlade & docum...
€ 549,64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
097S04907
|
097S04909
|
097S04400
|
097S04949
|
C12C932891
|
50G0804
|
| Manufacturer |
Xerox
|
Xerox
|
Xerox
|
Xerox
|
Epson
|
Lexmark
|





