Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital WDS200T4B0E internal solid state drive 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
SKU
WDS200T4B0E
€ 284,82
In stock:
Only 1 left
Western Digital WDS200T4B0E, 2 TB, M.2, 5150 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS200T4B0E |
|---|---|
| EAN | 0718037893228 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
Western Digital WDS200T4B0E. SSD capaciteit: 2 TB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 5150 MB/s, Schrijfsnelheid: 4850 MB/s, Component voor: PC
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 5150 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4850 MB/s |
| Random write (4KB) | 770000 IOPS |
| Random read (4KB) | 650000 IOPS |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 900 |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 5150 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4850 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| Random write (4KB) | 770000 IOPS |
| Random read (4KB) | 650000 IOPS |
| Certificering | BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Certificaten | |
| Certificering | BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| Prestatie | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 900 |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 5150 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4850 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| Random write (4KB) | 770000 IOPS |
| Random read (4KB) | 650000 IOPS |
| Design | |
|---|---|
| Component voor | PC |
| Certificering | BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 22,1 mm |
| Diepte | 80,1 mm |
| Hoogte | 2,3 mm |
| Gewicht | 5,7 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Western Digital WDS200T4B0E internal s...
€ 284,82
|
New
Toshiba ARC 100 2.5" 480 GB SATA...
€ 252,56
|
Popular
Toshiba Radeon R7
€ 337,83
|
Toshiba Vertex 460 A 480 GB 2.5"...
€ 299,28
|
Kingston Technology 1024G SSD KC600 SA...
€ 290,36
|
Bestseller
Kingston Technology 1024G KC3000 M.2 2...
€ 332,93
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS200T4B0E
|
ARC100-25SAT3-480G
|
RADEON-R7SSD-480G
|
VTX460A-25SAT3-480G
|
SKC600/1024G
|
SKC3000S/1024G
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Toshiba
|
Toshiba
|
Toshiba
|
Kingston Technology
|
Kingston Technology
|
| Interface |
PCI Express 4.0
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA III
|
PCI Express 4.0
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
MLC
|
MLC
|
MLC
|
3D TLC
|
3D TLC
|
| SSD capaciteit |
1200GB to 2000GB
|
400GB to 500GB
|
400GB to 500GB
|
400GB to 500GB
|
800GB to 1000GB
|
800GB to 1000GB
|
| Component voor |
PC
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
PC/notebook
|
PC/notebook
|
| SSD-vormfactor |
M.2
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|
M.2
|





