Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital WD_BLACK SN850X NVMe 8 TB M.2 PCI Express 4.0
SKU
WDS800T2XHE-00CDD0
€ 3.222,91
In stock:
118 availible
Western Digital WD_BLACK SN850X NVMe, 8 TB, M.2, 7200 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS800T2XHE-00CDD0 |
|---|---|
| EAN | 0718037904924 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
Western Digital WD_BLACK SN850X NVMe. SSD capaciteit: 8 TB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 7200 MB/s, Schrijfsnelheid: 6600 MB/s, Component voor: PC
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 8 TB |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Prestatie | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 4800 |
| SSD capaciteit | 8 TB |
| Leessnelheid | 7200 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Random write (4KB) | 1200000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1200000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Hardware encryptie | Nee |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 7200 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Random write (4KB) | 1200000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1200000 IOPS |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 4800 |
| SSD capaciteit | 8 TB |
| Leessnelheid | 7200 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Random write (4KB) | 1200000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1200000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Hardware encryptie | Nee |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Design | |
| Component voor | PC |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 24,3 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 10,4 mm |
| Gewicht | 30,4 g |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Hardware encryptie | Nee |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital WD_BLACK SN850X NVMe 8...
€ 3.222,91
|
New
Intel SSDPED1K750GA01 internal solid s...
€ 2.818,05
|
Popular
Western Digital Ultrastar SN260 6,4 TB...
€ 3.721,26
|
Hot Product
HPE 1.92TB SATA 6G Read Intensive SFF...
€ 2.867,91
|
HPE 960GB SAS 12G Mixed Use SFF BC Val...
€ 3.225,70
|
Bestseller
Kingston Technology 7680G DC600M (geme...
€ 3.092,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS800T2XHE-00CDD0
|
SSDPED1K750GA01
|
0TS1304
|
P40499-B21
|
P40510-B21
|
SEDC600M/7680G
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Intel
|
Western Digital
|
HPE
|
HPE
|
Kingston Technology
|
| Interface |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
PCI Express 3.0
|
Serial ATA
|
SAS
|
Serial ATA III
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
3D Xpoint
|
MLC
|
TLC
|
TLC
|
3D TLC NAND
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
500GB to 800GB
|
n.v.t.
|
1200GB to 2000GB
|
800GB to 1000GB
|
n.v.t.
|
| Component voor |
n.v.t.
|
Server/workstation
|
PC
|
Server
|
Server
|
Server/workstation
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
Half-Height/Half-Length (HH/HL)
|
Half-Height/Half-Length (HH/HL)
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|





