Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital WD_BLACK SN850X NVMe 4 TB M.2 PCI Express 4.0
SKU
WDS400T2XHE-00BCA0
€ 1.648,87
In stock:
170 availible
Western Digital WD_BLACK SN850X NVMe, 4 TB, M.2, 7300 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS400T2XHE-00BCA0 |
|---|---|
| EAN | 0718037901480 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
Western Digital WD_BLACK SN850X NVMe. SSD capaciteit: 4 TB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 7300 MB/s, Schrijfsnelheid: 6600 MB/s, Component voor: PC
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 4 TB |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Prestatie | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 2400 |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Random write (4KB) | 1100000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1200000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Hardware encryptie | Nee |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Random write (4KB) | 1100000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1200000 IOPS |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 2400 |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Random write (4KB) | 1100000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1200000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Hardware encryptie | Nee |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Design | |
| Component voor | PC |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 24,3 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 10,4 mm |
| Gewicht | 30,4 g |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Hardware encryptie | Nee |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital WD_BLACK SN850X NVMe 4...
€ 1.648,87
|
Popular
HPE 960GB SATA 6G Read Intensive SFF S...
€ 1.363,60
|
HPE 480GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Mul...
€ 1.587,70
|
Bestseller
HPE 960GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Mul...
€ 2.225,01
|
HPE 960GB SATA 6G Read Intensive LFF L...
€ 1.363,60
|
Hot Product
HPE 800GB SAS 12G Mixed Use SFF SC Mul...
€ 1.362,28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS400T2XHE-00BCA0
|
P18424-B21
|
P40502-B21
|
P40503-B21
|
P47808-B21
|
P49046-B21
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Interface |
n.v.t.
|
Serial ATA
|
Serial ATA
|
Serial ATA
|
Serial ATA
|
SAS
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
TLC
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
800GB to 1000GB
|
400GB to 500GB
|
800GB to 1000GB
|
800GB to 1000GB
|
500GB to 800GB
|
| Component voor |
n.v.t.
|
Server
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|
n.v.t.
|
2.5"
|



