Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Red WD SN700 NVMe 500 GB M.2 PCI Express 3.0
SKU
WDS500G1R0C-68BDK0
€ 247,52
In stock:
Only 9 left
Western Digital Red WD SN700 NVMe, 500 GB, M.2, 3430 MB/s, 8 Gbit/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS500G1R0C-68BDK0 |
|---|---|
| EAN | 0718037891439 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Red |
Western Digital Red WD SN700 NVMe. SSD capaciteit: 500 GB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 3430 MB/s, Schrijfsnelheid: 2600 MB/s, Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s, Component voor: NAS
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 500 GB |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 3430 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 2600 MB/s |
| Random write (4KB) | 380000 IOPS |
| Random read (4KB) | 420000 IOPS |
| Overdrachtssnelheid | 8 Gbit/s |
| Duurzaamheid | |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| Component voor | NAS |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 1000 |
| SSD capaciteit | 500 GB |
| Leessnelheid | 3430 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 2600 MB/s |
| Random write (4KB) | 380000 IOPS |
| Random read (4KB) | 420000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Overdrachtssnelheid | 8 Gbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| Hardware encryptie | Nee |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Energie | |
| Stroom | 2,8 A |
| Slaapstand | 0,0035 W |
| Prestatie | |
|---|---|
| Interface | PCI Express 3.0 |
| Component voor | NAS |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 1000 |
| SSD capaciteit | 500 GB |
| Leessnelheid | 3430 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 2600 MB/s |
| Random write (4KB) | 380000 IOPS |
| Random read (4KB) | 420000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Overdrachtssnelheid | 8 Gbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| Hardware encryptie | Nee |
| Design | |
| Component voor | NAS |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 2,38 mm |
| Gewicht | 7,5 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 70 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Hardware encryptie | Nee |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Red WD SN700 NVMe 500...
€ 247,52
|
Bestseller
Kingston Technology A400 960 GB 2.5&qu...
€ 212,10
|
New
Toshiba ARC 100 2.5" 480 GB SATA...
€ 252,56
|
Popular
Toshiba Radeon R7
€ 337,83
|
Toshiba Vertex 460 A 480 GB 2.5"...
€ 299,28
|
Hot Product
Kingston Technology 1024G SSD KC600 SA...
€ 290,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS500G1R0C-68BDK0
|
SA400S37/960G
|
ARC100-25SAT3-480G
|
RADEON-R7SSD-480G
|
VTX460A-25SAT3-480G
|
SKC600/1024G
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Kingston Technology
|
Toshiba
|
Toshiba
|
Toshiba
|
Kingston Technology
|
| Interface |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA III
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
TLC
|
MLC
|
MLC
|
MLC
|
3D TLC
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
800GB to 1000GB
|
400GB to 500GB
|
400GB to 500GB
|
400GB to 500GB
|
800GB to 1000GB
|
| Component voor |
n.v.t.
|
PC/notebook
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
PC/notebook
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|





