Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Red WD SA500 500 GB M.2 SATA III 3D NAND
SKU
WDS500G1R0B-68A4Z0
€ 268,73
In stock:
Only 7 left
Western Digital Red WD SA500, 500 GB, M.2, 560 MB/s, 6 Gbit/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS500G1R0B-68A4Z0 |
|---|---|
| EAN | 0718037872353 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Red |
Western Digital Red WD SA500. SSD capaciteit: 500 GB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 560 MB/s, Schrijfsnelheid: 530 MB/s, Overdrachtssnelheid: 6 Gbit/s, Component voor: PC/Laptop
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 500 GB |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Prestatie | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC/Laptop |
| NVMe | Nee |
| TBW-classificatie | 350 |
| SSD capaciteit | 500 GB |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 530 MB/s |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Random write (4KB) | 85000 IOPS |
| Random read (4KB) | 95000 IOPS |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 530 MB/s |
| Random write (4KB) | 85000 IOPS |
| Random read (4KB) | 95000 IOPS |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Duurzaamheid | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| Kenmerken | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC/Laptop |
| NVMe | Nee |
| TBW-classificatie | 350 |
| SSD capaciteit | 500 GB |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 530 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Random write (4KB) | 85000 IOPS |
| Random read (4KB) | 95000 IOPS |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Energie | |
| Slaapstand | 0,007 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 3,35 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 2,05 W |
| Operating voltage | 5 V |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI |
| Design | |
|---|---|
| Component voor | PC/Laptop |
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 2,38 mm |
| Gewicht | 7 g |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingen, in bedrijf | 5 G |
| Trillingen bij opslag | 4,9 G |
| Technische details | |
| Interface | SATA III |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingen, in bedrijf | 5 G |
| Trillingen bij opslag | 4,9 G |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Overige specificaties | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Red WD SA500 500 GB M....
€ 268,73
|
New
Toshiba ARC 100 2.5" 480 GB SATA...
€ 252,56
|
Popular
Toshiba Radeon R7
€ 337,83
|
Toshiba Vertex 460 A 480 GB 2.5"...
€ 299,28
|
Hot Product
Kingston Technology 1024G SSD KC600 SA...
€ 290,36
|
Bestseller
Kingston Technology 512G KC3000 M.2 22...
€ 216,78
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS500G1R0B-68A4Z0
|
ARC100-25SAT3-480G
|
RADEON-R7SSD-480G
|
VTX460A-25SAT3-480G
|
SKC600/1024G
|
SKC3000S/512G
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Toshiba
|
Toshiba
|
Toshiba
|
Kingston Technology
|
Kingston Technology
|
| Interface |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA III
|
PCI Express 4.0
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
MLC
|
MLC
|
MLC
|
3D TLC
|
3D TLC
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
400GB to 500GB
|
400GB to 500GB
|
400GB to 500GB
|
800GB to 1000GB
|
500GB to 800GB
|
| Component voor |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
PC/notebook
|
PC/notebook
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|
M.2
|





