Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Red WD SA500 4 TB 2.5" SATA III 3D NAND
SKU
WDS400T2R0A-68CKB0
€ 1.324,36
In stock:
Only 32 left
Western Digital Red WD SA500, 4 TB, 2.5", 560 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS400T2R0A-68CKB0 |
|---|---|
| EAN | 0718037903620 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Red |
Western Digital Red WD SA500. SSD capaciteit: 4 TB, SSD-vormfactor: 2.5", Leessnelheid: 560 MB/s, Schrijfsnelheid: 520 MB/s, Component voor: NAS
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 520 MB/s |
| Random write (4KB) | 83 IOPS |
| Random read (4KB) | 87 IOPS |
| Kenmerken | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | NAS |
| NVMe | Nee |
| TBW-classificatie | 2500 |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 520 MB/s |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Random write (4KB) | 83 IOPS |
| Random read (4KB) | 87 IOPS |
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, RCM, BSMI, VCCI, Morocco, CE, UKCA , CB-Scheme |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, RCM, BSMI, VCCI, Morocco, CE, UKCA , CB-Scheme |
| Prestatie | |
|---|---|
| Interface | SATA III |
| Component voor | NAS |
| NVMe | Nee |
| TBW-classificatie | 2500 |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 520 MB/s |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Random write (4KB) | 83 IOPS |
| Random read (4KB) | 87 IOPS |
| Design | |
| Component voor | NAS |
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, RCM, BSMI, VCCI, Morocco, CE, UKCA , CB-Scheme |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 34,6 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | SATA III |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Red WD SA500 4 TB 2.5&...
€ 1.324,36
|
Hot Product
HPE 480GB SATA 6G Mixed Use SFF SC Mul...
€ 1.056,15
|
Popular
HPE 960GB SATA 6G Read Intensive SFF S...
€ 1.363,60
|
New
HP 960 GB 2.5 in Enterprise SATA3 SSD
€ 1.131,71
|
HPE 480GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Mul...
€ 1.587,70
|
Bestseller
Kingston Technology 4096G KC3000 M.2 2...
€ 1.063,83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS400T2R0A-68CKB0
|
P18432-B21
|
P18424-B21
|
1W6P8AA
|
P40502-B21
|
SKC3000D/4096G
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
HPE
|
HPE
|
HP
|
HPE
|
Kingston Technology
|
| Interface |
n.v.t.
|
Serial ATA
|
Serial ATA
|
n.v.t.
|
Serial ATA
|
PCI Express 4.0
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
MLC
|
TLC
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
3D TLC
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
400GB to 500GB
|
800GB to 1000GB
|
n.v.t.
|
400GB to 500GB
|
n.v.t.
|
| Component voor |
n.v.t.
|
Server
|
Server
|
n.v.t.
|
Server/workstation
|
PC/notebook
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
2.5"
|
2.5"
|
n.v.t.
|
2.5"
|
M.2
|




