Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Purple Pro WD122PURP interne harde schijf 12 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA III
SKU
WD122PURP
€ 482,27
In stock:
Only 10 left
Western Digital Purple Pro WD122PURP, 12 TB, 7200 RPM, 512 MB, 3.5", SATA III
Categorie: Interne harde schijven
| SKU | WD122PURP |
|---|---|
| EAN | 0718037901299 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Purple Pro |
Western Digital Purple Pro WD122PURP. HDD capaciteit: 12 TB, HDD rotatiesnelheid: 7200 RPM, Buffergrootte opslagstation: 512 MB, HDD omvang: 3.5", Interface: SATA III
| Harde schijf | |
|---|---|
| Component voor | Server/werkplaats |
| HDD gemiddelde overdrachtssnelheid | 272 MB/s |
| HDD capaciteit | 12 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Certificaten | |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Kenmerken | |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| HDD gemiddelde overdrachtssnelheid | 272 MB/s |
| HDD capaciteit | 12 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Buffergrootte opslagstation | 512 MB |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Technische details | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 101,6 mm |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 750 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Interface | SATA III |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Western Digital Purple Pro WD122PURP i...
€ 482,27
|
Recommended
HPE 2TB SAS 12G Business Critical 7.2K...
€ 462,12
|
Hot Product
Synology HAT3310-12T interne harde sch...
€ 622,29
|
Popular
Origin Storage DELL-1800SAS/10-S19 int...
€ 606,34
|
Synology HAT5320-8T interne harde schi...
€ 683,89
|
Synology HAT5320-4T interne harde schi...
€ 460,07
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WD122PURP
|
872485-B21
|
HAT3310-12T
|
DELL-1800SAS/10-S19
|
HAT5320-8T
|
HAT5320-4T
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
HPE
|
Synology
|
ORIGIN STORAGE
|
Synology
|
Synology
|
| HDD capaciteit |
2500GB and more
|
2000GB to 2500GB
|
2500GB and more
|
1500GB to 2000GB
|
2500GB and more
|
2500GB and more
|
| Interface |
Serial ATA III
|
SAS
|
Serial ATA
|
n.v.t.
|
Serial ATA
|
Serial ATA
|
| Soort |
HDD
|
HDD
|
HDD
|
n.v.t.
|
HDD
|
HDD
|
| HDD rotatiesnelheid |
7200RPM to 7500RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
10000RPM to 15000RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
| HDD omvang |
3.5 "
|
n.v.t.
|
3.5 "
|
2.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
| Component voor |
Server/workstation
|
Server/workstation
|
NAS
|
Server/workstation
|
NAS
|
NAS
|




