Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital My Passport SSD 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Goud
SKU
WDBAGF0020BGD-WESN
€ 536,54
In stock:
Only 7 left
Western Digital My Passport SSD, 2 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 1050 MB/s, Goud
Categorie: Externe solide-state drives
| SKU | WDBAGF0020BGD-WESN |
|---|---|
| EAN | 0619659184575 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
Western Digital My Passport SSD. SSD capaciteit: 2 TB. USB-connector: USB Type-C, USB-versie: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Leessnelheid: 1050 MB/s, Schrijfsnelheid: 1000 MB/s. Kleur van het product: Goud
| Prestatie | |
|---|---|
| Leessnelheid | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Hardware encryptie | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Design | |
| Kleur van het product | Goud |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Bestand tegen trillingen |
| SSD (solid-state drive) | |
| Leessnelheid | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wifi | Nee |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Goud |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Bestand tegen trillingen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Hardware encryptie | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Beveiliging | |
|---|---|
| Hardware encryptie | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Gewicht | 45,7 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A, USB Type-C naar USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A, USB Type-C naar USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital My Passport SSD 2 TB U...
€ 536,54
|
Bestseller
Kingston Technology 2000G Draagbare SS...
€ 527,90
|
Popular
Samsung MU-PE2T0K 2 TB USB Type-C 3.2...
€ 588,48
|
Recommended
Samsung MU-PE4T0S 4 TB USB Type-C 3.2...
€ 591,46
|
New
Samsung MU-PG4T0B 4 TB USB Type-C 3.2...
€ 614,03
|
Hot Product
Samsung MU-PC4T0T 4 TB USB Type-C 3.2...
€ 567,08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDBAGF0020BGD-WESN
|
SXS2000/2000G
|
MU-PE2T0K/EU
|
MU-PE4T0S/EU
|
MU-PG4T0B/EU
|
MU-PC4T0T/WW
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Kingston Technology
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
| Kleur van het product |
Gold
|
n.v.t.
|
Beige
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
| Wifi |
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
| SSD capaciteit |
1600GB to 2048GB
|
1600GB to 2048GB
|
1600GB to 2048GB
|
960GB to 1024GB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 2x2
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
| USB-connector |
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|





