Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Green WDS240G3G0B 240 GB M.2 SATA III
SKU
WDS240G3G0B-00BJF0
€ 116,43
In stock:
Only 16 left
Western Digital Green WDS240G3G0B, 240 GB, M.2, 545 MB/s, 6 Gbit/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS240G3G0B-00BJF0 |
|---|---|
| EAN | 0718037894294 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Green |
Western Digital Green WDS240G3G0B. SSD capaciteit: 240 GB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 545 MB/s, Overdrachtssnelheid: 6 Gbit/s, Component voor: Universeel
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 240 GB |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Duurzaamheid | |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
| Kenmerken | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | Universeel |
| NVMe | Nee |
| SSD capaciteit | 240 GB |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
| Hardware encryptie | Nee |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Prestatie | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | Universeel |
| NVMe | Nee |
| SSD capaciteit | 240 GB |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
| Hardware encryptie | Nee |
| Design | |
|---|---|
| Component voor | Universeel |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 1,5 mm |
| Gewicht | 5,1 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 70 °C |
| Technische details | |
| Interface | SATA III |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Hardware encryptie | Nee |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Green WDS240G3G0B 240...
€ 116,43
|
Bestseller
Kingston Technology A400 240 GB 2.5&qu...
€ 102,87
|
Hot Product
Kingston Technology 512G SSD KC600 SAT...
€ 161,39
|
New
HP Z Turbo 512GB SED TLC 4R Kit SSD
€ 154,35
|
Popular
Lexar NS100 2.5" 512 GB SATA III
€ 106,49
|
Recommended
Lexar NQ100 512 GB 2.5" SATA III
€ 114,39
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS240G3G0B-00BJF0
|
SA400S37/240G
|
SKC600/512G
|
2E3R4AA
|
LNS100-512RB
|
LNQ100X512G-RNNNG
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Kingston Technology
|
Kingston Technology
|
HP
|
Lexar
|
Lexar
|
| Interface |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA III
|
n.v.t.
|
Serial ATA III
|
Serial ATA III
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
TLC
|
3D TLC
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
200GB to 250GB
|
500GB to 800GB
|
n.v.t.
|
500GB to 800GB
|
500GB to 800GB
|
| Component voor |
n.v.t.
|
PC/notebook
|
PC/notebook
|
n.v.t.
|
PC/notebook
|
PC/notebook
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
2.5"
|
2.5"
|
n.v.t.
|
2.5"
|
2.5"
|





