Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Green WDS100T5G0A 2 TB 2.5" SATA III 3D NAND
SKU
WDS200T5G0A-00CPT0
€ 621,50
In stock:
120 availible
Western Digital Green WDS100T5G0A, 2 TB, 2.5", 545 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS200T5G0A-00CPT0 |
|---|---|
| EAN | 0619659219277 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Green |
Western Digital Green WDS100T5G0A. SSD capaciteit: 2 TB, SSD-vormfactor: 2.5", Leessnelheid: 545 MB/s, Component voor: PC
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Kenmerken | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Type geheugen | 3D NAND |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Prestatie | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Design | |
|---|---|
| Component voor | PC |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 100,5 mm |
| Diepte | 69,8 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Gewicht | 32,7 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingen, in bedrijf | 5 G |
| Trillingen bij opslag | 4,9 G |
| Technische details | |
| Interface | SATA III |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingen, in bedrijf | 5 G |
| Trillingen bij opslag | 4,9 G |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Green WDS100T5G0A 2 TB...
€ 621,50
|
Popular
Toshiba RevoDrive 350
€ 501,02
|
Recommended
G-Technology Atomos Master Caddy 4K 2....
€ 814,48
|
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 554,54
|
New
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 578,02
|
Bestseller
HPE 240GB SATA 6G Read Intensive SFF B...
€ 542,61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS200T5G0A-00CPT0
|
RVD350-FHPX28-240G
|
0G10326
|
2E3R3AA
|
2Y7W6AA
|
P40496-B21
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Toshiba
|
G-Technology
|
HP
|
HP
|
HPE
|
| Interface |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA III
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
MLC
|
MLC
|
n.v.t.
|
TLC
|
TLC
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
200GB to 250GB
|
1200GB to 2000GB
|
n.v.t.
|
1200GB to 2000GB
|
200GB to 250GB
|
| Component voor |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Server/workstation
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Server/workstation
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2.5"
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2.5"
|





