Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Green WDS100T5G0A 1 TB 2.5" SATA III 3D NAND
SKU
WDS100T5G0A-00CPT0
€ 338,99
In stock:
Only 18 left
Western Digital Green WDS100T5G0A, 1 TB, 2.5", 545 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS100T5G0A-00CPT0 |
|---|---|
| EAN | 0619659219260 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Green |
Western Digital Green WDS100T5G0A. SSD capaciteit: 1 TB, SSD-vormfactor: 2.5", Leessnelheid: 545 MB/s, Component voor: PC
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Kenmerken | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Type geheugen | 3D NAND |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Prestatie | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Design | |
|---|---|
| Component voor | PC |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 100,5 mm |
| Diepte | 69,8 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Gewicht | 32,7 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingen, in bedrijf | 5 G |
| Trillingen bij opslag | 4,9 G |
| Technische details | |
| Interface | SATA III |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingen, in bedrijf | 5 G |
| Trillingen bij opslag | 4,9 G |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Green WDS100T5G0A 1 TB...
€ 338,99
|
Popular
Toshiba Radeon R7
€ 337,83
|
Toshiba Vertex 460 A 480 GB 2.5"...
€ 299,28
|
Toshiba RevoDrive 350
€ 501,02
|
Bestseller
Kingston Technology 1024G KC3000 M.2 2...
€ 332,93
|
Recommended
HPE 480GB SATA 6G Read Intensive LFF S...
€ 403,46
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS100T5G0A-00CPT0
|
RADEON-R7SSD-480G
|
VTX460A-25SAT3-480G
|
RVD350-FHPX28-240G
|
SKC3000S/1024G
|
P47807-B21
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Toshiba
|
Toshiba
|
Toshiba
|
Kingston Technology
|
HPE
|
| Interface |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
PCI Express 4.0
|
Serial ATA
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
MLC
|
MLC
|
MLC
|
3D TLC
|
n.v.t.
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
400GB to 500GB
|
400GB to 500GB
|
200GB to 250GB
|
800GB to 1000GB
|
400GB to 500GB
|
| Component voor |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
PC/notebook
|
Server/workstation
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
2.5"
|
2.5"
|
n.v.t.
|
M.2
|
3.5"
|





