Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Green WD SN3000 NVMe 2 TB M.2 PCI Express 4.0
SKU
WDS200T4G0E-00CPS0
€ 561,73
In stock:
Only 52 left
Western Digital Green WD SN3000 NVMe, 2 TB, M.2, 5000 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS200T4G0E-00CPS0 |
|---|---|
| EAN | 0718037904610 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Green |
Western Digital Green WD SN3000 NVMe. SSD capaciteit: 2 TB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 5000 MB/s, Schrijfsnelheid: 4200 MB/s, Component voor: PC
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 5000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4200 MB/s |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 5000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4200 MB/s |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Prestatie | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 5000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4200 MB/s |
| Design | |
|---|---|
| Component voor | PC |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 1 mm |
| Gewicht | 5,4 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 80 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 80 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| SSD-vormfactor | M.2 |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Green WD SN3000 NVMe 2...
€ 561,73
|
Popular
Toshiba RevoDrive 350
€ 501,02
|
Recommended
G-Technology Atomos Master Caddy 4K 2....
€ 814,48
|
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 554,54
|
New
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 578,02
|
Bestseller
HPE 240GB SATA 6G Read Intensive SFF B...
€ 542,61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS200T4G0E-00CPS0
|
RVD350-FHPX28-240G
|
0G10326
|
2E3R3AA
|
2Y7W6AA
|
P40496-B21
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Toshiba
|
G-Technology
|
HP
|
HP
|
HPE
|
| Interface |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA III
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
MLC
|
MLC
|
n.v.t.
|
TLC
|
TLC
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
200GB to 250GB
|
1200GB to 2000GB
|
n.v.t.
|
1200GB to 2000GB
|
200GB to 250GB
|
| Component voor |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Server/workstation
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Server/workstation
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2.5"
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2.5"
|





