Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Black WD_BLACK SN8100 NVMe 1 TB M.2 PCI Express 5.0 TLC 3D NAND
SKU
WDS100T1XHM-00CMT0
€ 485,50
In stock:
Only 39 left
Western Digital Black WD_BLACK SN8100 NVMe, 1 TB, M.2, 14900 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS100T1XHM-00CMT0 |
|---|---|
| EAN | 0619659220914 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Black |
Western Digital Black WD_BLACK SN8100 NVMe. SSD capaciteit: 1 TB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 14900 MB/s, Schrijfsnelheid: 11000 MB/s, Component voor: PC/Laptop
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Type geheugen | TLC 3D NAND |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Prestatie | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Component voor | PC/Laptop |
| NVMe | Ja |
| Sequentiële schrijfsnelheid (AS SSD) | 11000 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (AS SSD) | 14900 MB/s |
| TBW-classificatie | 2400 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 14900 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 11000 MB/s |
| Type geheugen | TLC 3D NAND |
| Random write (4KB) | 2400000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1600000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Hardware encryptie | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 14900 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 11000 MB/s |
| Random write (4KB) | 2400000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1600000 IOPS |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Component voor | PC/Laptop |
| NVMe | Ja |
| Sequentiële schrijfsnelheid (AS SSD) | 11000 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (AS SSD) | 14900 MB/s |
| TBW-classificatie | 2400 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 14900 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 11000 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Type geheugen | TLC 3D NAND |
| Random write (4KB) | 2400000 IOPS |
| Random read (4KB) | 1600000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Hardware encryptie | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2-sleutel-id | M |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Design | |
| Component voor | PC/Laptop |
| Type koeling | Koelplaat |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 24,8 mm |
| Hoogte | 11,1 mm |
| Gewicht | 31,2 g |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Hardware encryptie | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), ICES, KCC, RCM, TÜV mark, UL, VCCI |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Overige specificaties | |
| Type koeling | Koelplaat |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), ICES, KCC, RCM, TÜV mark, UL, VCCI |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Western Digital Black WD_BLACK SN8100...
€ 485,50
|
Popular
Toshiba RevoDrive 350
€ 501,02
|
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 554,54
|
New
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 578,02
|
HPE 240GB SATA 6G Read Intensive SFF B...
€ 542,61
|
Bestseller
Kingston Technology 2048G KC3000 M.2 2...
€ 549,96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS100T1XHM-00CMT0
|
RVD350-FHPX28-240G
|
2E3R3AA
|
2Y7W6AA
|
P40496-B21
|
SKC3000D/2048G
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Toshiba
|
HP
|
HP
|
HPE
|
Kingston Technology
|
| Interface |
PCI Express 5.0
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA
|
PCI Express 4.0
|
| Type geheugen |
TLC 3D NAND
|
MLC
|
n.v.t.
|
TLC
|
TLC
|
3D TLC
|
| SSD capaciteit |
800GB to 1000GB
|
200GB to 250GB
|
n.v.t.
|
1200GB to 2000GB
|
200GB to 250GB
|
1200GB to 2000GB
|
| Component voor |
PC/notebook
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Server/workstation
|
PC/notebook
|
| SSD-vormfactor |
M.2
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2.5"
|
M.2
|





