Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Black WD_BLACK SN770M NVMe 2 TB M.2 PCI Express 4.0 TLC 3D NAND
SKU
WDS200T3X0G-00CHY0
€ 706,54
In stock:
Only 9 left
Western Digital Black WD_BLACK SN770M NVMe, 2 TB, M.2, 5150 MB/s, 16 Gbit/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDS200T3X0G-00CHY0 |
|---|---|
| EAN | 0718037902968 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Black |
Western Digital Black WD_BLACK SN770M NVMe. SSD capaciteit: 2 TB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 5150 MB/s, Schrijfsnelheid: 4850 MB/s, Overdrachtssnelheid: 16 Gbit/s, Component voor: Game console
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Type geheugen | TLC 3D NAND |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 5150 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4850 MB/s |
| Random write (4KB) | 800000 IOPS |
| Random read (4KB) | 650000 IOPS |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | Game console |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 1200 |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 5150 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4850 MB/s |
| Type geheugen | TLC 3D NAND |
| Random write (4KB) | 800000 IOPS |
| Random read (4KB) | 650000 IOPS |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele producten | ASUS ROG Ally, Steam Deck |
| Prestatie | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | Game console |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 1200 |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 5150 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4850 MB/s |
| Type geheugen | TLC 3D NAND |
| Random write (4KB) | 800000 IOPS |
| Random read (4KB) | 650000 IOPS |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| Compatibele producten | ASUS ROG Ally, Steam Deck |
| Design | |
|---|---|
| Component voor | Game console |
| Kleur van het product | Zwart |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 30 mm |
| Diepte | 2,29 mm |
| Hoogte | 22,1 mm |
| Gewicht | 2,8 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibele producten | ASUS ROG Ally, Steam Deck |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Black WD_BLACK SN770M...
€ 706,54
|
Recommended
G-Technology Atomos Master Caddy 4K 2....
€ 814,48
|
Popular
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 578,02
|
Hot Product
HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF B...
€ 834,83
|
Bestseller
Kingston Technology 1920G DC600M (geme...
€ 783,05
|
New
Samsung 990 Pro 4 TB M.2 PCI Express 4...
€ 828,16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDS200T3X0G-00CHY0
|
0G10326
|
2Y7W6AA
|
P40497-B21
|
SEDC600M/1920G
|
MZ-V9P4T0CW
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
G-Technology
|
HP
|
HPE
|
Kingston Technology
|
Samsung
|
| Interface |
n.v.t.
|
Serial ATA III
|
n.v.t.
|
Serial ATA
|
Serial ATA III
|
PCI Express 4.0
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
MLC
|
TLC
|
TLC
|
3D TLC NAND
|
V-NAND TLC
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
1200GB to 2000GB
|
1200GB to 2000GB
|
400GB to 500GB
|
1200GB to 2000GB
|
n.v.t.
|
| Component voor |
n.v.t.
|
Server/workstation
|
n.v.t.
|
Server
|
Server/workstation
|
PC/Game console
|
| SSD-vormfactor |
n.v.t.
|
2.5"
|
n.v.t.
|
2.5"
|
2.5"
|
M.2
|





