Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Black SN850X NVMe 1 TB M.2 PCI Express 4.0
SKU
WDBB9G0010BNC-WRSN
€ 466,41
In stock:
Only 10 left
Western Digital Black SN850X NVMe, 1 TB, M.2, 7300 MB/s
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDBB9G0010BNC-WRSN |
|---|---|
| EAN | 0619659193430 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Black |
Western Digital Black SN850X NVMe. SSD capaciteit: 1 TB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 7300 MB/s, Schrijfsnelheid: 6300 MB/s, Component voor: PC
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 1 TB |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Prestatie | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6300 MB/s |
| Random write (4KB) | 1100000 IOPS |
| Random read (4KB) | 800000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6300 MB/s |
| Random write (4KB) | 1100000 IOPS |
| Random read (4KB) | 800000 IOPS |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| NVMe | Ja |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6300 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Random write (4KB) | 1100000 IOPS |
| Random read (4KB) | 800000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Certificering | CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Certificaten | |
| Certificering | CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| Design | |
| Component voor | PC |
| Certificering | CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 2,38 mm |
| Gewicht | 7,5 g |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), KCC, cTUVus |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), KCC, cTUVus |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital Black SN850X NVMe 1 TB...
€ 466,41
|
Popular
Toshiba RevoDrive 350
€ 501,02
|
Recommended
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 554,54
|
New
HP Z Turbo Drive 2TB TLC Z8 G4 SSD Kit
€ 578,02
|
HPE 240GB SATA 6G Read Intensive SFF B...
€ 542,61
|
Bestseller
Kingston Technology 2048G KC3000 M.2 2...
€ 549,96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDBB9G0010BNC-WRSN
|
RVD350-FHPX28-240G
|
2E3R3AA
|
2Y7W6AA
|
P40496-B21
|
SKC3000D/2048G
|
| Manufacturer |
Western Digital
|
Toshiba
|
HP
|
HP
|
HPE
|
Kingston Technology
|
| Interface |
PCI Express 4.0
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Serial ATA
|
PCI Express 4.0
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
MLC
|
n.v.t.
|
TLC
|
TLC
|
3D TLC
|
| SSD capaciteit |
800GB to 1000GB
|
200GB to 250GB
|
n.v.t.
|
1200GB to 2000GB
|
200GB to 250GB
|
1200GB to 2000GB
|
| Component voor |
PC
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Server/workstation
|
PC/notebook
|
| SSD-vormfactor |
M.2
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2.5"
|
M.2
|





