Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Wacom CP91300B2Z stylus-pen 11,1 g Zwart, Wit
SKU
CP91300B2Z
€ 40,90
In stock:
Only 12 left
Wacom CP91300B2Z, Wacom, Zwart, Wit, Kunststof, 11,1 g, 11,5 mm, 148,2 mm
Categorie: Stylus-pennen
| SKU | CP91300B2Z |
|---|---|
| EAN | 4949268792486 |
| Manufacturer | Wacom |
| Availability | In Stock |
Wacom CP91300B2Z. Merkcompatibiliteit: Wacom, Kleur van het product: Zwart, Wit, Materiaal behuizing: Kunststof. Gewicht: 11,1 g, Diepte: 11,5 mm, Hoogte: 148,2 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte | 148,2 mm |
| Diepte | 11,5 mm |
| Merkcompatibiliteit | Wacom |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Wacom |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 148,2 mm |
| Diepte | 11,5 mm |
| Gewicht | 11,1 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
New
Wacom CP91300B2Z stylus-pen 11,1 g Zwa...
€ 40,90
|
Hot Product
DELL Pro Plus Actieve Pen - PN5122W
€ 66,16
|
iiyama STYLUS-P08 stylus-pen Zwart
€ 55,10
|
Popular
Rakuten Kobo Stylus 2 stylus-pen Zwart
€ 64,30
|
Bestseller
Honeywell 213-048-001 stylus-pen
€ 48,79
|
ZAGG Pro Stylus 2 stylus-pen Geel
€ 59,16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CP91300B2Z
|
DELL-PN5122W
|
STYLUS-P08
|
N605-AC-BK-S-PN
|
213-048-001
|
109912137
|
| Manufacturer |
Wacom
|
DELL
|
iiyama
|
Rakuten Kobo
|
Honeywell
|
ZAGG
|
| Merkcompatibiliteit |
Wacom
|
Dell
|
Iiyama
|
Kobo
|
Honeywell
|
Apple (brand)
|
| Apparaatcompatibiliteit |
n.v.t.
|
Notebook
|
Interactive display
|
E-book reader
|
n.v.t.
|
Tablet computer
|





