Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vision VFM-W8X6S bevestiging voor signage-beeldschermen 2,29 m (90") Zwart
SKU
VFM-W8X6S
€ 365,35
In stock:
Only 43 left
Vision VFM-W8X6S, 130 kg, 119,4 cm (47"), 2,29 m (90"), 300 x 300 mm, 800 x 600 mm
Categorie: Standaarden
| SKU | VFM-W8X6S |
|---|---|
| EAN | 1146181500003 |
| Manufacturer | Vision |
| Availability | In Stock |
Vision VFM-W8X6S. Maximale gewichtscapaciteit: 130 kg, Minimale schermgrootte: 119,4 cm (47"), Maximale schermgrootte: 2,29 m (90"), Montage interface compatibiliteit (min): 300 x 300 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 800 x 600 mm. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 130 kg |
| Minimale schermgrootte | 119,4 cm (47") |
| Maximale schermgrootte | 2,29 m (90") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 130 kg |
| Paneelmontage-interface | 800 x 600,800 x 500,800 x 400,700 x 400,600 x 600,600 x 500,600 x 400,500 x 500,500 x 400,400 x 600,400 x 400,400 x 300,400 x 200,300 x 400,300 x 300 |
| Montagewijze | Muur |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 300 x 300 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 800 x 600 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Certificering | RoHS, ADA (Americans with Disability Act) Compliant |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 845 mm |
| Diepte | 51 mm |
| Hoogte | 635 mm |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Breedte verpakking | 880 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 7,5 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 880 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 7,5 kg |
| Technische details | |
| Montagewijze | Muur |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Certificaten | |
| Certificering | RoHS, ADA (Americans with Disability Act) Compliant |
You may also be interested in
| Product |
Vision VFM-W8X6S bevestiging voor sign...
€ 365,35
|
Hot Product
StarTech.com TV standaard mobiel AV tr...
€ 529,02
|
StarTech.com Dual TV Plafondbeugel, Ru...
€ 330,69
|
Popular
Neomounts NS-WMB200BLACK Menuboard muu...
€ 335,01
|
Bestseller
Neomounts FL45S-825BL1 TV vloerstandaa...
€ 460,90
|
Neomounts DS65S-950WH2 Monitorarm 24-3...
€ 411,92
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VFM-W8X6S
|
STNDMTV70
|
FPCEILBTB
|
NS-WMB200BLACK
|
FL45S-825BL1
|
DS65S-950WH2
|
| Manufacturer |
Vision
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
White
|
| Montagewijze |
Wall
|
Floor
|
Ceiling
|
Wall
|
Floor
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Desk
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Floor
|
n.v.t.
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2 to 3
|





