Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vision TC 2MUSBC USB-kabel USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 2 m USB C Wit
SKU
TC 2MUSBC
€ 33,98
In stock:
Only 41 left
Vision TC 2MUSBC, 2 m, USB C, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/s, Wit
Categorie: USB-kabels
| SKU | TC 2MUSBC |
|---|---|
| EAN | 8316006000008 |
| Manufacturer | Vision |
| Availability | In Stock |
Vision TC 2MUSBC. Snoerlengte: 2 m. Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, USB-versie: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Max. overdrachtssnelheid: 5 Gbit/s, Contact geleider materiaal: Nikkel, Kleur van het product: Wit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| AWG draad omvang | 22/30 |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 2 m |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Wit |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Max. overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Ingangsstroom (max) | 3 A |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Ingangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Snoerlengte | 2 m |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Wit |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Vision TC 2MUSBC USB-kabel USB 3.2 Gen...
€ 33,98
|
Bestseller
Belkin USB-C naar USB A Adapter
€ 27,91
|
StarTech.com 1,5 m zwarte Desktop Supe...
€ 27,39
|
Hot Product
StarTech.com 10m Actieve USB 2.0 A naa...
€ 38,32
|
Popular
StarTech.com USB-C kabel - 1 m - USB 3...
€ 31,52
|
StarTech.com USBUPS06 USB-kabel 1,83 m...
€ 33,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TC 2MUSBC
|
F2CU036BTBLK
|
USB3SEXT5DKB
|
USB2HAB30AC
|
USB31CC1M
|
USBUPS06
|
| Manufacturer |
Vision
|
Belkin
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB C
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB B
|
USB C
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
n.v.t.
|





