Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vision TC 2MCAT6A netwerkkabel Wit 2 m Cat6a U/UTP (UTP)
SKU
TC 2MCAT6A
€ 29,40
In stock:
274 availible
Vision TC 2MCAT6A, 2 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Wit
Categorie: Netwerkkabels
| SKU | TC 2MCAT6A |
|---|---|
| EAN | 1043055700005 |
| Manufacturer | Vision |
| Availability | In Stock |
Vision TC 2MCAT6A. Snoerlengte: 2 m, Kabel standaard: Cat6a, Kabelafscherming: U/UTP (UTP), Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45, Contact geleider materiaal: Goud, Kleur van het product: Wit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| AWG draad omvang | 24 |
| Snoerlengte | 2 m |
| Kabel standaard | Cat6a |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Materiaal buitenmantel | Hoge-Dichtheid Polyethyleen (HDPE) |
| Kabelvorm | Rond |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Gewicht en omvang | |
| Outer diameter | 6,2 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Vision TC 2MCAT6A netwerkkabel Wit 2 m...
€ 29,40
|
Hot Product
StarTech.com Cat5e patchkabel met snag...
€ 17,56
|
StarTech.com Cat5e patchkabel met snag...
€ 18,33
|
StarTech.com Cat6 patchkabel met snagl...
€ 25,03
|
Recommended
StarTech.com Cat6 patchkabel met snagl...
€ 31,19
|
Popular
StarTech.com Cat6 patchkabel met snagl...
€ 31,19
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TC 2MCAT6A
|
45PAT1MGR
|
45PAT2MGN
|
N6PATC10MBK
|
N6PATC15MBK
|
N6PATC15MWH
|
| Manufacturer |
Vision
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Snoerlengte |
1m to 3m
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aansluiting 1 |
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
| Aansluiting 2 |
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
| Kabel standaard |
Cat6a
|
Cat5e
|
Cat5e
|
Cat6
|
Cat6
|
Cat6
|
| Kabelafscherming |
U/UTP (UTP)
|
U/UTP (UTP)
|
U/UTP (UTP)
|
U/UTP (UTP)
|
U/UTP (UTP)
|
U/UTP (UTP)
|





