Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Viewsonic WPD-900 projector accessoire Draadloze zender
SKU
WPD-900
€ 156,02
In stock:
Only 17 left
Viewsonic WPD-900, Draadloze zender, Viewsonic, Zwart, Bedraad, USB, USB Type-A
Categorie: Projector accessoires
| SKU | WPD-900 |
|---|---|
| EAN | 0766907032246 |
| Manufacturer | Viewsonic |
| Availability | In Stock |
Viewsonic WPD-900. Type product: Draadloze zender, Merkcompatibiliteit: Viewsonic, Kleur van het product: Zwart. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: USB, USB-connectortype: USB Type-A. Gewicht: 57 g, Breedte verpakking: 143 mm, Diepte verpakking: 90 mm. Pallet brutolengte: 100 cm, Pallet brutobreedte: 120 cm, Pallet brutohoogte: 190 cm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Draadloze zender |
| Merkcompatibiliteit | Viewsonic |
| Kleur van het product | Zwart |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8517620000 |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Maximale afstand | 20 m |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 143 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 94 g |
| Gewicht | 57 g |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 190 cm |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 84 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8517620000 |
You may also be interested in
| Product |
Viewsonic WPD-900 projector accessoire...
€ 156,02
|
Epson Wireless LAN Adapter - ELPAP10
€ 182,99
|
Epson Dual Function Wireless Adapter (...
€ 176,59
|
|---|---|---|---|
| SKU |
WPD-900
|
V12H731P01
|
V12H005A01
|
| Manufacturer |
Viewsonic
|
Epson
|
Epson
|
| Merkcompatibiliteit |
Viewsonic
|
Epson
|
Epson
|
| Type product |
Wireless transmitter
|
USB Wi-Fi adapter
|
USB Wi-Fi adapter
|


