Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Viewsonic VPC-A31-O1 PC's/werkstation 8 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Slot-in PC Mini PC Zwart
SKU
VPC-A31-O1
€ 370,20
In stock:
Only 3 left
Viewsonic VPC-A31-O1, 8 GB, DDR4-SDRAM, 128 GB, SSD
Categorie: Desktops
| SKU | VPC-A31-O1 |
|---|---|
| EAN | 0766907023947 |
| Manufacturer | Viewsonic |
| Availability | In Stock |
Viewsonic VPC-A31-O1. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: SSD. Wifi. Type behuizing: Slot-in PC. Type product: Mini PC. Gewicht: 800 g. Kleur van het product: Zwart
| Geheugen | |
|---|---|
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Mini PC |
| Type behuizing | Slot-in PC |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471410000 |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Bronze |
| Certificaten van naleving | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, cTUVus |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Slot-in PC |
| Kleurnaam | Black |
| Prestatie | |
| Type product | Mini PC |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471410000 |
| Software | |
| Meegeleverde software | myViewBoard |
| Energie | |
|---|---|
| Ingangsfrequentie voeding | 50 - 60 Hz |
| Voeding, voltage ingang | 110 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, cTUVus, CB, CE, RCM, EPEAT (Bronze) |
| Certificaten van naleving | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, cTUVus |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Bronze |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 800 g |
| Breedte verpakking | 265 mm |
| Diepte verpakking | 212 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 890 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 265 mm |
| Diepte verpakking | 212 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 890 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Meegeleverde software | myViewBoard |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 180,6 cm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471410000 |
| Overige specificaties | |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471410000 |
You may also be interested in
| Product |
Viewsonic VPC-A31-O1 PC's/werksta...
€ 370,20
|
Bestseller
Elo Touch Solutions E620713 PC's/...
€ 510,10
|
Recommended
MSI Cubi 5 1M-439BEU Intel Core 5 120U...
€ 408,57
|
MSI Cubi 5 1M-441BEU Intel Core 3 100U...
€ 309,08
|
Popular
ASUS Chromebox CHROMEBOX5-SC002UN Inte...
€ 433,00
|
Hot Product
Acer Chromebox CXI5 Intel® Celeron® 73...
€ 454,48
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VPC-A31-O1
|
E620713
|
CUBI 5 1M-439BEU
|
CUBI 5 1M-441BEU
|
90MS02N1-M00180
|
DT.Z27EH.004
|
| Manufacturer |
Viewsonic
|
Elo Touch Solutions
|
MSI
|
MSI
|
ASUS
|
Acer
|
| Soort optische drive |
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
| Inclusief monitor |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Intel Core 5
|
Intel Core 3
|
Intel Celeron
|
Intel Celeron
|
| Inclusief besturingssysteem |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
ChromeOS
|
ChromeOS
|
| Totale opslagcapaciteit |
100GB to 300GB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
100GB to 300GB
|
n.v.t.
|
| Ingebouwde grafische adapter |
N
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Intern geheugen |
8GB
|
8GB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
4GB
|
8GB
|
| Type product |
Mini PC (<= 3L)
|
n.v.t.
|
Mini PC (<= 3L)
|
n.v.t.
|
Mini PC (<= 3L)
|
Mini PC (<= 3L)
|
| Aparte grafische adapter |
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|




