Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Viewsonic PX700HDHE beamer/projector Projector met normale projectieafstand 3700 ANSI lumens DMD 1080p (1920x1080) Wit
SKU
PX700HDHE
€ 585,65
In stock:
Only 1 left
Viewsonic PX700HDHE, 3700 ANSI lumens, DMD, 1080p (1920x1080), 15000:1, 1 - 10,96 m, 1,07 miljard kleuren
Categorie: Projectoren
| SKU | PX700HDHE |
|---|---|
| EAN | 0766907033700 |
| Manufacturer | Viewsonic |
| Availability | In Stock |
Viewsonic PX700HDHE. Projector helderheid: 3700 ANSI lumens, Projectietechnologie: DMD, Projector native resolution: 1080p (1920x1080). Type lichtbron: Lamp, Levensduur van de lichtbron: 6000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 20000 uur. Brandpuntbereik: 22 - 24.1 mm, Diafragma (F-F): 2,56 - 2,68, Zoomverhouding: 0.8 - 2.0. Ondersteunde video-modi: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Soort serieële aansluiting: RS-232
| Projector | |
|---|---|
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Projector helderheid | 3700 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DMD |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Projectie-afstand objectief | 1 - 10,96 m |
| Typische contrastverhouding | 15000:1 |
| Frequentiebereik verticaal | 23 - 120 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | 40° |
| Schermafmeting (max) | 7,62 m (300") |
| Lichtbron | |
| Soort lamp | UHP |
| Lampvermogen | 203 W |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron | 6000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 20000 uur |
| Lenssysteem | |
| Zoomverhouding | 0.8 - 2.0 |
| Brandpuntbereik | 22 - 24.1 mm |
| Diafragma (F-F) | 2,56 - 2,68 |
| Optische zoom | 1,1x |
| Off-set | 116 procent |
| Throw ratio | 1.49 - 1.64 |
| Video | |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Nee |
| Ondersteunde video-modi | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Netwerk | |
| Smart TV | Nee |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Kenmerken | |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Geluidsniveau | 31 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 27 dB |
| Aantal On Screen Display-talen | 24 |
| Multimedia | |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Design | |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Wit |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 300 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 365 mm |
| Diepte verpakking | 300 mm |
| Hoogte verpakking | 188 mm |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Breedte | 293 mm |
| Diepte | 221 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 3,5 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Garantiekaart | Ja |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | cTUVus |
| Overige specificaties | |
| Audio-uitgang | 1 |
You may also be interested in
| Product |
Viewsonic PX700HDHE beamer/projector P...
€ 585,65
|
Hot Product
Epson EB-1780W
€ 800,11
|
Recommended
Optoma HZ146X-W Projector met normale...
€ 825,16
|
Bestseller
Epson EH-TW840 4000 ANSI lumens 3LCD 1...
€ 819,76
|
BenQ GV50 Projector met normale projec...
€ 725,40
|
Samsung SP-LFF3CLAXXXH beamer/projecto...
€ 533,05
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PX700HDHE
|
V11H795040
|
E9PD7KK01EZ1E
|
V11HB63040
|
9H.JSR77.59E
|
SP-LFF3CLAXXXH
|
| Manufacturer |
Viewsonic
|
Epson
|
Optoma
|
Epson
|
Benq
|
Samsung
|
| Typische contrastverhouding |
15000:1
|
10000:1
|
n.v.t.
|
16000:1
|
100000:1
|
n.v.t.
|
| Gewicht |
2000g to 3000g
|
up to 2000g
|
2000g to 3000g
|
2000g to 3000g
|
2000g to 3000g
|
up to 2000g
|
| Projectietechnologie |
DMD
|
3LCD
|
DLP
|
3LCD
|
DLP
|
n.v.t.
|
| Projector helderheid |
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
3000ANSI lumens to 4000ANSI lumens
|
4000ANSI lumens and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Geluidsniveau |
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
30dB to 40dB
|
20dB to 30dB
|
n.v.t.
|
| DVI-poort |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| VGA (D-Sub)poort(en) |
n.v.t.
|
1
|
0
|
0
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr) |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
| Aantal HDMI-poorten |
2
|
1
|
2
|
2
|
1
|
1
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
n.v.t.
|
16:10
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
n.v.t.
|
| Projector native resolution |
1080p (1920x1080)
|
WXGA (1280x800)
|
1080p (1920x1080)
|
1080p (1920x1080)
|
1080p (1920x1080)
|
n.v.t.
|
| Type product |
Standard throw projector
|
Short throw projector
|
Standard throw projector
|
n.v.t.
|
Standard throw projector
|
Projector module
|
| Type lichtbron |
Lamp
|
Lamp
|
Laser
|
Lamp
|
Laser
|
n.v.t.
|





