Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Urban Armor Gear Plyo mobiele telefoon behuizingen 17,5 cm (6.9") Hoes Zwart, Transparant
SKU
21453911404G
€ 65,06
In stock:
Only 4 left
Urban Armor Gear Plyo, Hoes, Samsung, Galaxy S26 Ultra, 17,5 cm (6.9"), Zwart, Transparant
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | 21453911404G |
|---|---|
| EAN | 0840283927614 |
| Manufacturer | URBAN ARMOR GEAR |
| Availability | In Stock |
Urban Armor Gear Plyo. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Galaxy S26 Ultra, Maximale schermgrootte: 17,5 cm (6.9"), Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Kleur van het product: Zwart, Transparant, Bureaustandaard
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Stootbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Bureaustandaard | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 84 mm |
| Hoogte | 14,5 mm |
| Diepte | 169 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Urban Armor Gear Plyo mobiele telefoon...
€ 65,06
|
Apple MT423ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 74,60
|
Apple MT473ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 74,60
|
OtterBox Strada Series Folio MagSafe v...
€ 54,89
|
OtterBox Defender XT Series voor Galax...
€ 61,13
|
Bestseller
OtterBox Symmetry Series Cactus Leathe...
€ 52,28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
21453911404G
|
MT423ZM/A
|
MT473ZM/A
|
77-93814
|
77-95805
|
77-96337
|
| Manufacturer |
URBAN ARMOR GEAR
|
Apple
|
Apple
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Taupe
|
Black
|
Blue
|
Brown
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Folio case
|
Cover case
|
Cover case
|





