Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Urban Armor Gear Plasma XTE 360 mobiele telefoon behuizingen 17,5 cm (6.9") Hoes Zwart
SKU
214525114040
€ 86,97
In stock:
Only 9 left
Urban Armor Gear Plasma XTE 360, Hoes, Samsung, Galaxy S26 Ultra, 17,5 cm (6.9"), Zwart
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | 214525114040 |
|---|---|
| EAN | 0840283927300 |
| Manufacturer | URBAN ARMOR GEAR |
| Availability | In Stock |
Urban Armor Gear Plasma XTE 360. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Galaxy S26 Ultra, Maximale schermgrootte: 17,5 cm (6.9"), Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Kleur van het product: Zwart, Bureaustandaard
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Stootbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Bureaustandaard | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 84 mm |
| Hoogte | 14,7 mm |
| Diepte | 169,6 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Urban Armor Gear Plasma XTE 360 mobiel...
€ 86,97
|
Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor...
€ 77,26
|
Apple Beats-hoesje met MagSafe voor iP...
€ 91,77
|
Apple Beats-hoesje met MagSafe voor iP...
€ 80,07
|
Bestseller
OtterBox Frē Series voor MagSafe voor...
€ 78,29
|
Hot Product
OtterBox Frē Series voor MagSafe voor...
€ 78,29
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
214525114040
|
MYYC3ZM/A
|
MCFM4LL/A
|
MCFR4LL/A
|
77-96151
|
77-96158
|
| Manufacturer |
URBAN ARMOR GEAR
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Otterbox
|
Otterbox
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
Stone colour
|
Stone colour
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





