Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Urban Armor Gear Civilian mobiele telefoon behuizingen 17,5 cm (6.9") Hoes Oranje, Olijf
SKU
214535117297
€ 66,51
In stock:
Only 5 left
Urban Armor Gear Civilian, Hoes, Samsung, Galaxy S26 Ultra, 17,5 cm (6.9"), Oranje, Olijf
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | 214535117297 |
|---|---|
| EAN | 0840283927560 |
| Manufacturer | URBAN ARMOR GEAR |
| Availability | In Stock |
Urban Armor Gear Civilian. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Galaxy S26 Ultra, Maximale schermgrootte: 17,5 cm (6.9"), Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Kleur van het product: Oranje, Olijf
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Draadloos opladen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Kleur van het product | Oranje, Olijf |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy S26 Ultra |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Stootbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Gewicht | 49,9 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Urban Armor Gear Civilian mobiele tele...
€ 66,51
|
Apple MT423ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 74,60
|
Apple MT473ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 74,60
|
Bestseller
OtterBox Strada Series Folio MagSafe v...
€ 54,89
|
OtterBox Defender XT Series voor Galax...
€ 61,13
|
OtterBox Symmetry Series Clear for Mag...
€ 65,29
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
214535117297
|
MT423ZM/A
|
MT473ZM/A
|
77-93814
|
77-95805
|
78-81432
|
| Manufacturer |
URBAN ARMOR GEAR
|
Apple
|
Apple
|
Otterbox
|
Otterbox
|
Otterbox
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Taupe
|
Black
|
Blue
|
Transparent
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Folio case
|
Cover case
|
Cover case
|





