Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Urban Armor Gear 114546114040 mobiele telefoon behuizingen 17,5 cm (6.9") Hoes Zwart
SKU
114546114040
€ 66,51
In stock:
Only 18 left
Urban Armor Gear 114546114040, Hoes, Apple, iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6.9"), Zwart
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | 114546114040 |
|---|---|
| EAN | 0840283923067 |
| Manufacturer | URBAN ARMOR GEAR |
| Availability | In Stock |
Urban Armor Gear 114546114040. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPhone 17 Pro Max, Maximale schermgrootte: 17,5 cm (6.9"), Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Patroon | Tekstpatroon |
| Type etui | Hoes |
| Draadloos opladen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPhone 17 Pro Max |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Schokbestendig, Schokbestendig |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Valbestendig tot | 6 m |
| Militaire norm | 3X MIL-STD-810 |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 25 procent |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 86,1 mm |
| Hoogte | 169,6 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Gewicht | 49,8 g |
| Overige specificaties | |
| Draadloos opladen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Urban Armor Gear 114546114040 mobiele...
€ 66,51
|
Apple MPU43ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 65,82
|
Popular
Apple MT123ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 65,82
|
Apple MT133ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 65,82
|
Hot Product
Apple MT1L3ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 65,82
|
Bestseller
Apple MT103ZM/A mobiele telefoon behui...
€ 65,82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
114546114040
|
MPU43ZM/A
|
MT123ZM/A
|
MT133ZM/A
|
MT1L3ZM/A
|
MT103ZM/A
|
| Manufacturer |
URBAN ARMOR GEAR
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Polycarbonate (PC)
|
Silicone
|
Silicone
|
Silicone
|
Silicone
|
| Kleur van het product |
Black
|
Transparent
|
Blue
|
Grey
|
Blue
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





