Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ugreen NASync DXP4800 Plus NAS Desktop Intel® Pentium® Gold 8505 8 GB DDR5 0 TB UGOS Pro
SKU
35261
€ 747,94
In stock:
Only 67 left
Ugreen NASync DXP4800 Plus, NAS, Desktop, Intel® Pentium® Gold, 8505, 8 GB, DDR5
Categorie: Data-opslag-servers
| SKU | 35261 |
|---|---|
| EAN | 6941876232611 |
| Manufacturer | Ugreen |
| Availability | In Stock |
Ugreen NASync DXP4800 Plus. Soort: NAS. Type behuizing: Desktop. Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: Intel® Pentium® Gold, Processormodel: 8505. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR5. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 0 TB. Inclusief besturingssysteem: UGOS Pro
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 0 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 112 TB |
| Opslag schijf-interface | M.2, SATA |
| Capaciteit opslag-drive | 0 GB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| Systeemstation type | SSD |
| Systeemstation capaciteit | 128 GB |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor aantal threads | 6 |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Pentium® Gold |
| Processormodel | 8505 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Ondersteund maximum RAM | 64 GB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500,10000 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Design | |
|---|---|
| Type behuizing | Desktop |
| LED-indicatoren | Ja |
| Technische details | |
| Soort | NAS |
| Type behuizing | Desktop |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| LED-indicatoren | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Prestatie | |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Inclusief besturingssysteem | UGOS PRO |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | UGOS PRO |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 178 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Hoogte | 257,5 mm |
| Gewicht | 6,02 kg |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Ugreen NASync DXP4800 Plus NAS Desktop...
€ 747,94
|
Recommended
Synology RackStation RS422+ data-opsla...
€ 1.082,41
|
Bestseller
Synology DiskStation DS925+ data-opsla...
€ 777,32
|
QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell C...
€ 903,08
|
Popular
QNAP TS-464 NAS Tower Intel® Celeron®...
€ 883,69
|
QNAP TBS-464 NAS Desktop Ethernet LAN...
€ 883,69
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
35261
|
RS422+
|
DS925+
|
TS-435XEU-4G
|
TS-464-8G
|
TBS-464-8G
|
| Manufacturer |
Ugreen
|
Synology
|
Synology
|
QNAP
|
QNAP
|
QNAP
|
| Soort |
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
| Type behuizing |
Desktop
|
Rack (1U)
|
n.v.t.
|
Rack (1U)
|
Tower
|
Desktop
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
Ryzen Embedded
|
Ryzen Embedded
|
Marvell
|
Intel Celeron
|
Intel Celeron
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
| Opslagdrives geïnstalleerd |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Geïnstalleerde opslag-drive |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ondersteunde types opslag-drives |
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
SSD
|





