Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ugreen DXP6800 Pro NAS Desktop Intel® Core™ i5 8 GB DDR5 Grijs, Zwart
SKU
25899B
€ 1.242,77
In stock:
Only 63 left
Ugreen DXP6800 Pro, NAS, Desktop, Intel® Core™ i5, 8 GB, DDR5, Grijs, Zwart
Categorie: Data-opslag-servers
| SKU | 25899B |
|---|---|
| EAN | 6941876267514 |
| Manufacturer | Ugreen |
| Availability | In Stock |
Ugreen DXP6800 Pro. Soort: NAS. Type behuizing: Desktop. Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: Intel® Core™ i5. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR5
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 0 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 196 TB |
| Opslag schijf-interface | M.2, SATA |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Aantal M.2 (M & B)-sleuven | 2 |
| Processor | |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i5 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Ondersteund maximum RAM | 64 GB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Design | |
| Type behuizing | Desktop |
| Kleur van het product | Grijs, Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom |
| Technische details | |
|---|---|
| Soort | NAS |
| Type behuizing | Desktop |
| Kleur van het product | Grijs, Zwart |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Backup-functie | Ja |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Prestatie | |
| Toegangsrechtenbeheer voor gedeelde mappen | Ja |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Backup-functie | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Koeling | |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer locatie | Ingebouwd |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Stroom, LAN (RJ-45) |
| Aantal stroomkabel | 1 |
| Inclusief sleutel voor schijflade | Ja |
| Verpakkingsinhoud | - NASync DXP6800 Pro x 1 - User Manual x 1 - After-sales Card x 1 - Hard Drive Tray Keys x 2 - Power Cable x 1 - Ethernet Cables (CAT7) x 2 - SSD Silicone Pads x 2 - Screws & Screwdriver |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
You may also be interested in
| Product |
Ugreen DXP6800 Pro NAS Desktop Intel®...
€ 1.242,77
|
NETGEAR ReadyNAS 422 NAS Desktop Intel...
€ 1.764,51
|
Recommended
QNAP TS-673A NAS Tower Ryzen Embedded...
€ 1.223,13
|
Bestseller
Synology RackStation RS422+ data-opsla...
€ 1.082,41
|
Hot Product
QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Cel...
€ 1.163,81
|
Popular
QNAP TS-H973AX NAS Tower Ryzen Embedde...
€ 1.571,85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
25899B
|
RN422E6-100NES
|
TS-673A-8G
|
RS422+
|
TS-464EU-8G
|
TS-H973AX-8G
|
| Manufacturer |
Ugreen
|
Netgear
|
QNAP
|
Synology
|
QNAP
|
QNAP
|
| Soort |
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
| Type behuizing |
Desktop
|
Desktop
|
Tower
|
Rack (1U)
|
Rack (1U)
|
Tower
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Processorfamilie |
Intel Core i5
|
Intel Atom
|
Ryzen Embedded
|
Ryzen Embedded
|
Intel Celeron
|
Ryzen Embedded
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
| Opslagdrives geïnstalleerd |
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aantal storage drives geïnstalleerd |
n.v.t.
|
2 to 3
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Geïnstalleerde opslag-drive |
N
|
HDD
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ondersteunde types opslag-drives |
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|





