Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ugreen 25919 powerbank Lithium-Polymeer (LiPo) 10000 mAh Draadloos opladen Grijs
SKU
25919
€ 40,91
In stock:
Only 42 left
Ugreen 25919, 10000 mAh, Lithium-Polymeer (LiPo), Power Delivery, Draadloos opladen, Grijs
Categorie: Powerbanks
| SKU | 25919 |
|---|---|
| EAN | 6941876229192 |
| Manufacturer | Ugreen |
| Availability | In Stock |
Ugreen 25919. Capaciteit van de accu/batterij: 10000 mAh, Batterijtechnologie: Lithium-Polymeer (LiPo), Snelle oplaadtechnologie: Power Delivery, Draadloos opladen. Output current: 5 A. Kleur van het product: Grijs
| Design | |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Lader compatibiliteit | Mobiele telefoon/Smartphone, Tablet |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Silicone |
| Tegelijk powerbank en apparaat opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 10000 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery |
| Draadloos opladen | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 20 W |
| Ingebouwde radio | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Invoer interface | USB Type-C |
| Energie | |
| Stroomspanning bescherming | Kortsluiting, Overbelasting, Oververhitting, Overstroom, Overbelasting |
| Spanning | 20 V |
| Output current | 5 A |
| Snel opladen | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 10000 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery |
| Draadloos opladen | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 221 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Radio | |
| Ingebouwde radio | Nee |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Ugreen 25919 powerbank Lithium-Polymee...
€ 40,91
|
Hot Product
Belkin BOOST↑CHARGE 10000 mAh Roségoud
€ 40,17
|
Popular
Belkin BPB012btRG 20000 mAh Roségoud
€ 48,94
|
Belkin BoostCharge 10000 mAh Grijs
€ 48,04
|
Anker 322 MagGo 5000 mAh Draadloos opl...
€ 48,40
|
Bestseller
Belkin BoostCharge 20000 mAh Blauw
€ 53,89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
25919
|
BPB011BTRG
|
BPB012BTRG
|
BPB011BTGY
|
A1618G11
|
BPB024HQBL
|
| Manufacturer |
Ugreen
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
ANKER
|
Belkin
|
| Batterijtechnologie |
Lithium Polymer (LiPo)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





