Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ubiquiti UniFi Pro XG Aggregation Managed L2/L3 1U Grijs
SKU
USW-PRO-XG-AGGREGATION
€ 2.725,95
In stock:
Only 2 left
Ubiquiti UniFi Pro XG Aggregation, Managed, L2/L3, Rack-montage, 1U
Categorie: Netwerk-switches
| SKU | USW-PRO-XG-AGGREGATION |
|---|---|
| EAN | 0810177163121 |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Availability | In Stock |
| Product Family | UniFi |
Ubiquiti UniFi Pro XG Aggregation. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. MAC-adrestabel: 32000 entries, Switchingcapaciteit: 1600 Gbit/s. Netstekker: AC/DC. Rack-montage, Vormfactor: 1U
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Reset button | Ja |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Nee |
| Netstekker | AC/DC |
| Aantal SFP28-poorten | 32 |
| Netwerk | |
| Aantal VLANs | 1000 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Interface-based VLAN, Voice VLAN |
| IPv4-routes | 256000 |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 32000 entries |
| Switchingcapaciteit | 1600 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Statische route | Ja |
| Verzending snelheid | 1200 Mpps |
| Doorvoercapaciteit | 800 Gbit/s |
| Aantal VLANs | 1000 |
| Beveiliging | |
| Bescherming lus | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| DHCP-functies | DHCP guarding, DHCP relay, DHCP server, DHCPv6 snooping |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Reset button | Ja |
| Type beeldscherm | LCM |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | 1U |
| Materiaal behuizing | SGCC |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 200 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Redundante voeding | Ja |
| Stroombron | AC/DC |
| Netstekker | AC/DC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 1000 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Interface-based VLAN, Voice VLAN |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,4 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Prestatie | |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | 1U |
| Materiaal behuizing | SGCC |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Geheugen | |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Verpakking | |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
You may also be interested in
| Product |
Ubiquiti UniFi Pro XG Aggregation Mana...
€ 2.725,95
|
Hot Product
Cisco Catalyst C9300-24T-A netwerk-swi...
€ 3.325,67
|
Popular
HPE Aruba Networking Aruba 2930F 48G P...
€ 2.252,84
|
Zyxel XS3800-28 Managed L2+ 10G Ethern...
€ 3.874,30
|
New
Cisco Catalyst C1300-24XTS netwerk-swi...
€ 3.024,93
|
Bestseller
Cisco Catalyst 9200L Managed L3 Gigabi...
€ 3.496,43
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
USW-PRO-XG-AGGREGATION
|
C9300-24T-A
|
JL256A#ABB
|
XS3800-28-ZZ0101F
|
C1300-24XTS
|
C9200L-48P-4X-E
|
| Manufacturer |
Ubiquiti
|
Cisco
|
HPE
|
Zyxel
|
Cisco
|
Cisco
|
| Rack-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
| Power over Ethernet (PoE) |
N
|
Y
|
Y
|
N
|
n.v.t.
|
Y
|
| Stapelbaar |
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Y
|
| Switch type |
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
N
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
n.v.t.
|
24
|
48
|
4
|
12
|
48
|





