Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ubiquiti UniFi Pro XG 8 PoE Managed L2/L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Power over Ethernet (PoE) Grijs
SKU
USW-PRO-XG-8-POE
€ 573,23
In stock:
Only 9 left
Ubiquiti UniFi Pro XG 8 PoE, Managed, L2/L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Power over Ethernet (PoE), Ophangsysteem voor aan de muur
Categorie: Netwerk-switches
| SKU | USW-PRO-XG-8-POE |
|---|---|
| EAN | 0810177160144 |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Availability | In Stock |
| Product Family | UniFi |
Ubiquiti UniFi Pro XG 8 PoE. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. MAC-adrestabel: 32000 entries, Switchingcapaciteit: 200 Gbit/s. Netstekker: DC-in ingang. Power over Ethernet (PoE). Ophangsysteem voor aan de muur
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Reset button | Ja |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Aantal 10G Ethernet (koper)poorten | 8 |
| Netwerk | |
| Aantal VLANs | 1000 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Interface-based VLAN, Voice VLAN |
| IPv4-routes | 12000 |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 32000 entries |
| Switchingcapaciteit | 200 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 2 MB |
| Statische route | Ja |
| Verzending snelheid | 149 Mpps |
| Doorvoercapaciteit | 100 Gbit/s |
| Aantal VLANs | 1000 |
| Beveiliging | |
| Bescherming lus | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| DHCP-functies | DHCP guarding, DHCP relay, DHCP server, DHCPv6 snooping |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Reset button | Ja |
| Rack-montage | Nee |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | SGCC |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 220 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Stroombron | AC/DC |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 15,4 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 155 W |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE++ (4PPoE) |
| Aantal Power over Ethernet 4PPoE (PoE++)-poorten | 8 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 1000 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Interface-based VLAN, Voice VLAN |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 210,4 mm |
| Diepte | 173,8 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Prestatie | |
| Packet buffergeheugen | 2 MB |
| Technische details | |
| Rack-montage | Nee |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | SGCC |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Geheugen | |
| Packet buffergeheugen | 2 MB |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Gebruikershandleiding | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Ubiquiti UniFi Pro XG 8 PoE Managed L2...
€ 573,23
|
Bestseller
Ubiquiti UniFi Pro 24-Port PoE Managed...
€ 769,11
|
Popular
TP-Link JetStream TL-SG3428XMP netwerk...
€ 610,88
|
Ubiquiti UniFi USW-48-POE netwerk-swit...
€ 662,91
|
HPE Aruba Networking Aruba Instant On...
€ 847,42
|
Recommended
HPE Aruba Networking Aruba Instant On...
€ 784,81
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
USW-PRO-XG-8-POE
|
USW-PRO-24-POE
|
TL-SG3428XMP
|
USW-48-POE
|
JL805A#ABB
|
JL807A#ABB
|
| Manufacturer |
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|
TP-LINK
|
Ubiquiti
|
HPE
|
HPE
|
| Rack-montage |
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Power over Ethernet (PoE) |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
Y
|
| Stapelbaar |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
| Switch type |
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
8
|
24
|
24
|
48
|
12
|
24
|





