Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG netwerk transceiver module Koper 10000 Mbit/s SFP+
SKU
UACC-CM-RJ45-MG
€ 95,01
In stock:
Only 15 left
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, Koper, 10000 Mbit/s, SFP+, 100 m, 10 Gigabit Ethernet, 10GBASE
Categorie: Netwerk transceiver modules
| SKU | UACC-CM-RJ45-MG |
|---|---|
| EAN | 0810084690154 |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Availability | In Stock |
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Koper, Roestvrijstaal. Stroomverbruik (typisch): 1,9 W. Certificering: CE, UKCA. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| SFP transceiver type | Koper |
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10GBASE |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Kleur van het product | Koper, Roestvrijstaal |
| Kenmerken | |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Kleur van het product | Koper, Roestvrijstaal |
| Certificering | CE, UKCA |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 1,9 W |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, UKCA |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Netwerk | |
| SFP transceiver type | Koper |
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG netwerk trans...
€ 95,01
|
Hot Product
StarTech.com HPE JD094B compatibel SFP...
€ 90,19
|
StarTech.com HPE 455886-B21 compatibel...
€ 90,23
|
StarTech.com SFP transceiver module -...
€ 77,49
|
Popular
Allied Telesis AT-SPSX netwerk media c...
€ 84,92
|
StarTech.com MSA Uncoded SFP+ Transcei...
€ 90,35
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
UACC-CM-RJ45-MG
|
JD094BST
|
455886-B21-ST
|
GLCTEST
|
AT-SPSX
|
SFP10GBLRST
|
| Manufacturer |
Ubiquiti
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Allied Telesis
|
StarTech.com
|
| Soort aansluiting |
SFP+
|
SFP+
|
SFP+
|
SFP
|
n.v.t.
|
SFP+
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
1250 Mbit/s
|
1250 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
| SFP transceiver type |
Copper
|
n.v.t.
|
Fiber optic
|
Copper
|
n.v.t.
|
Fiber optic
|





