Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Transcend JetRam JM4800ASG-8G geheugenmodule 8 GB 1 x 8 GB DDR5 4800 MHz
SKU
JM4800ASG-8G
€ 180,14
In stock:
Only 30 left
Transcend JetRam JM4800ASG-8G, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
Categorie: Geheugenmodules
| SKU | JM4800ASG-8G |
|---|---|
| EAN | 0760557858591 |
| Manufacturer | Transcend |
| Availability | In Stock |
| Product Family | JetRam |
Transcend JetRam JM4800ASG-8G. Component voor: Laptop, Intern geheugen: 8 GB, Geheugenlayout (modules x formaat): 1 x 8 GB, Intern geheugentype: DDR5, Kloksnelheid geheugen: 4800 MHz, Geheugen form factor: 262-pin SO-DIMM, CAS-latentie: 40
| Design | |
|---|---|
| JEDEC-standaard | Ja |
| Geheugen | |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Component voor | Laptop |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | 262-pin SO-DIMM |
| CAS-latentie | 40 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Kenmerken | |
| On-Die ECC | Ja |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Component voor | Laptop |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | 262-pin SO-DIMM |
| CAS-latentie | 40 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| JEDEC-standaard | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
You may also be interested in
| Product |
New
Transcend JetRam JM4800ASG-8G geheugen...
€ 180,14
|
Kingston Technology ValueRAM geheugenm...
€ 186,00
|
Hot Product
Kingston Technology ValueRAM geheugenm...
€ 177,00
|
Bestseller
Kingston Technology KCP432SS8/16 geheu...
€ 182,04
|
Recommended
Kingston Technology KCP432SD8/16 geheu...
€ 182,42
|
Popular
HP 8 GB DDR4-3200 SODIMM
€ 229,52
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JM4800ASG-8G
|
KVR32N22D8/16
|
KVR32S22S8/16
|
KCP432SS8/16
|
KCP432SD8/16
|
13L77AA
|
| Manufacturer |
Transcend
|
Kingston Technology
|
Kingston Technology
|
Kingston Technology
|
Kingston Technology
|
HP
|
| Intern geheugentype |
DDR5
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
| ECC |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Geheugen form factor |
262-pin SO-DIMM
|
288-pin DIMM
|
260-pin SO-DIMM
|
260-pin SO-DIMM
|
260-pin SO-DIMM
|
260-pin SO-DIMM
|
| Component voor |
Notebook
|
PC/server
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
| Intern geheugen |
8GB
|
16GB
|
16GB
|
16GB
|
16GB
|
8GB
|
| Geheugenlayout (modules x formaat) |
1 x 8 GB
|
1 x 16 GB
|
1 x 16 GB
|
1 x 16 GB
|
1 x 16 GB
|
1 x 8 GB
|



