Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Transcend 2TB StoreJet 25H3 externe harde schijf 2.5" Micro-USB B 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart, Blauw
SKU
TS2TSJ25H3B
€ 153,68
In stock:
Only 3 left
StoreJet 25H3
Categorie: Externe harde schijven
| SKU | TS2TSJ25H3B |
|---|---|
| EAN | 0760557828129 |
| Manufacturer | Transcend |
| Availability | In Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual View Manual View Manual |
Transcend's StoreJet 25H3 ruggedized externe harde schijf combineert superieure schokbestendige eigenschappen met de USB 3.1 Gen 1-interface, voor ultrasnelle bestandsoverdracht en het hoogste niveau van bescherming tegen schokken. Met een opslagcapaciteit van maximaal 4TB elimineert de StoreJet 25H3 alle angst voor onvoldoende opslag.
| Prestatie | |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.7 Lion |
| Ondersteunt Linux | Kernel 2.6.31 |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Harde schijf | |
| HDD capaciteit | 2 TB |
| HDD omvang | 2.5" |
| Soort | HDD |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | Micro-USB B |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.7 Lion |
| Ondersteunt Linux | Kernel 2.6.31 |
| Certificering | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Beveiliging | |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Certificering | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Energie | |
| Busgevoed | USB |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80,8 mm |
| Diepte | 24,5 mm |
| Hoogte | 131,8 mm |
| Gewicht | 284 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Transcend 2TB StoreJet 25H3 externe ha...
€ 153,68
|
New
Western Digital My Book 3.5 Inch exter...
€ 172,61
|
Hot Product
Western Digital Elements Portable exte...
€ 174,39
|
Bestseller
LaCie Mobile Drive (2022) externe hard...
€ 139,30
|
Recommended
Seagate Ultra Touch externe harde schi...
€ 128,61
|
Seagate Game Drive voor PlayStation-co...
€ 164,62
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TS2TSJ25H3B
|
WDBBGB0040HBK-EESN
|
WDBU6Y0050BBK-WESN
|
STLP1000400
|
STMA2000400
|
STLV2000201
|
| Manufacturer |
Transcend
|
Western Digital
|
Western Digital
|
LaCie
|
Seagate
|
Seagate
|
| HDD capaciteit |
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Silver
|
White
|
White
|
| HDD omvang |
n.v.t.
|
3.5 "
|
2.5 "
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| USB-connector |
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
Micro-USB B
|
| Busgevoed |
USB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
USB
|
USB
|





