Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Transcend 128GB UHS-I U3 SD SDXC Klasse 10
SKU
TS128GSDC500S
€ 461,86
In stock:
Only 15 left
SDXC/SDHC 500S
Categorie: Flash geheugenkaarten
| SKU | TS128GSDC500S |
|---|---|
| EAN | 0760557841180 |
| Manufacturer | Transcend |
| Availability | In Stock |
Transcend's SDXC/SDHC 500S geheugenkaarten bieden de prestaties en capaciteit die nodig zijn om de volledige power van je UHS-I compliant DSLR camera's of camcorder te benutten. Naast ongelooflijke overdrachtssnelheden, voldoen de kaarten aan de UHS Video Speed Class 30 (V30) standaarden, wat zorgt voor een soepele, ononderbroken 4K video opname.
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | SDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 95 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 60 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Prestatie | |
| Houdbaarheid | 10000 cycli per logische sector |
| Design | |
| Waterdicht tot | 1 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Antistatisch, Temperatuurbestendig, Waterbestendig |
| Certificering | CE,FCC,BSMI |
| Kenmerken | |
| Waterdicht tot | 1 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Houdbaarheid | 10000 cycli per logische sector |
| Veiligheidsfunties | Antistatisch, Temperatuurbestendig, Waterbestendig |
| Certificering | CE,FCC,BSMI |
| Duurzaamheid | |
| Houdbaarheid | 10000 cycli per logische sector |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Veiligheidsfunties | Antistatisch, Temperatuurbestendig, Waterbestendig |
| Geheugen voltage | 2.7,3.6 V |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Capaciteit | 128 GB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Energie | |
|---|---|
| Geheugen voltage | 2.7,3.6 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2 g |
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 2,1 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificering | CE,FCC,BSMI |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Transcend 128GB UHS-I U3 SD SDXC Klass...
€ 461,86
|
Bestseller
SanDisk Extreme PRO 1 TB SDXC UHS-I Kl...
€ 430,75
|
SanDisk PRO-CINEMA 256 GB CFexpress
€ 667,51
|
Hot Product
SanDisk Extreme 2 TB MicroSDXC UHS-I K...
€ 604,93
|
New
SanDisk PRO-CINEMA CFexpress 640 GB
€ 671,17
|
Recommended
SanDisk PRO-CINEMA CFexpress Type A Ca...
€ 640,57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TS128GSDC500S
|
SDSDXXD-1T00-GN4IN
|
SDPCVN4-256G-GNANN
|
SDSQXAV-2T00-GN6MA
|
SDCFEC-640G-GN4NN
|
SDCFEA-480G-GN4NN
|
| Manufacturer |
Transcend
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
SDXC
|
SDXC
|
CFexpress
|
MicroSDXC
|
CFexpress
|
CFexpress Type A
|
| Flash memory klasse |
Class 10
|
Class 10
|
n.v.t.
|
Class 10
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Capaciteit |
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
256GB and more
|
256GB and more
|
256GB and more
|
256GB and more
|





