Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
TP-Link VJB-240 beveiligingscamera steunen & behuizingen Aansluitdoos
SKU
VJB-240
€ 43,14
In stock:
Only 92 left
TP-Link VJB-240, Aansluitdoos, Universeel, TP-Link, Wit, Vigi, Aluminium
Categorie: Bewakingcamera's accessoires
| SKU | VJB-240 |
|---|---|
| EAN | 1210002603058 |
| Manufacturer | TP-LINK |
| Availability | In Stock |
TP-Link VJB-240. Soort: Aansluitdoos, Ondersteuning voor plaatsing: Universeel, Merkcompatibiliteit: TP-Link. Breedte: 134 mm, Diepte: 181 mm, Hoogte: 59 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Merkcompatibiliteit | TP-Link |
| Compatibiliteit | Vigi |
| Soort | Aansluitdoos |
| Ondersteuning voor plaatsing | Universeel |
| Kleur van het product | Wit |
| Technische details | |
| Compatibiliteit | Vigi |
| Soort | Aansluitdoos |
| Ondersteuning voor plaatsing | Universeel |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 59 mm |
| Gewicht | 533 g |
| Diepte | 181 mm |
| Breedte | 134 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Wit |
You may also be interested in
| Product |
TP-Link VJB-240 beveiligingscamera ste...
€ 43,14
|
Hikvision DS-1618ZJ beveiligingscamera...
€ 35,14
|
Hot Product
Hikvision DS-1272ZJ-120 beveiligingsca...
€ 40,15
|
Popular
Hikvision DS-1272ZJ-110 beveiligingsca...
€ 38,68
|
Bestseller
Hikvision DS-1280ZJ-PT6 beveiligingsca...
€ 35,78
|
Hikvision DS-1273ZJ-130-TRL Support
€ 45,98
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VJB-240
|
302700181
|
302700325
|
302700315
|
302701263
|
302701613
|
| Manufacturer |
TP-LINK
|
Hikvision
|
Hikvision
|
Hikvision
|
Hikvision
|
Hikvision
|
| Soort |
Junction box
|
Mount
|
Mount
|
Mount
|
Mount
|
Mount
|
| Ondersteuning voor plaatsing |
Universal
|
n.v.t.
|
Outdoor
|
Outdoor
|
Universal
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
TP-Link
|
Hikvision Digital Technology
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Hikvision Digital Technology
|
Hikvision Digital Technology
|





