Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
TP-Link VIGI NVR4016H Netwerk Video Recorder (NVR) Zwart
SKU
VIGI NVR4016H
€ 709,67
In stock:
Only 4 left
TP-Link VIGI NVR4016H, 16 kanalen, 3840 x 2160 Pixels, 16 kanalen, 720p, 1080p, 3840x2160/30Hz, 1920x1080/60Hz, 1680x1050/60Hz, 1440x900/60Hz, 1280x1024/60Hz, 1280x720/60Hz, G.711, G.711u, G.726
Categorie: Netwerk Video Recorder (NVR)
| SKU | VIGI NVR4016H |
|---|---|
| EAN | 8885020623666 |
| Manufacturer | TP-LINK |
| Availability | In Stock |
TP-Link VIGI NVR4016H. Videoingangkanalen: 16 kanalen, Maximum resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Aantal gelijktijdig afgespeelde kanalen: 16 kanalen. Maximale opslagcapaciteit: 64 TB, HDD interface: SATA. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Ondersteunde netwerkprotocollen: UPnP (Plug and Play), NTP (Network Timing), SMTP, DNS, TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, RTSP,.... Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 45 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz
| Prestatie | |
|---|---|
| Afspeel modi | Digital zoom, Fast play, Voorruit, Volledig scherm, Pauze, Play, Stop |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Opname modes | Handmatig, Planning |
| Audiosysteem | 2-weg |
| Videoingangkanalen | 16 kanalen |
| Alarmingangkanalen | 16 |
| Alarmuitgangkanalen | 4 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Ondersteunde videoformaten | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | UPnP (Plug and Play), NTP (Network Timing), SMTP, DNS, TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, RTSP, SSL/TLS, RTP, IPv4, ARP |
| Ondersteund audioformaat | G.711, G.711u, G.726 |
| Backup-functie | Ja |
| Ondersteunende oplossingen | 3840x2160/30Hz, 1920x1080/60Hz, 1680x1050/60Hz, 1440x900/60Hz, 1280x1024/60Hz, 1280x720/60Hz |
| Video bewegings-detectie | Ja |
| Video verlies detectie | Ja |
| Aantal gelijktijdig afgespeelde kanalen | 16 kanalen |
| Video-opname modi | 720p, 1080p |
| Uitvoer bandbreedte | 320 Mbit/s |
| Ingang bandbreedte | 320 Mbit/s |
| Harde schijf | |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Maximale opslagcapaciteit | 64 TB |
| HDD interface | SATA |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 0 |
| HDD capaciteit | 0 GB |
| Opslagmedia | |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Maximale opslagcapaciteit | 64 TB |
| HDD interface | SATA |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 0 |
| HDD capaciteit | 0 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Audio RCA-uitgangen | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| VGA (D-Sub) uitgang ports | 1 |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | UPnP (Plug and Play), NTP (Network Timing), SMTP, DNS, TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, RTSP, SSL/TLS, RTP, IPv4, ARP |
| eSATA | Ja |
| Audio RCA-ingangen | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal eSATA-poorten | 1 |
| RS-232 port | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Kenmerken | |
| Zoemer uit | Ja |
| Reset button | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rack-montage | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Output current | 1,5 A |
| Vermogensverbruik (max) | 45 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Ondersteunde browser | Chrome (57+), Firefox (52+), Edge (91+) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), KC, UKCA, VCCI |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Diepte verpakking | 528 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 5 kg |
You may also be interested in
| Product |
TP-Link VIGI NVR4016H Netwerk Video Re...
€ 709,67
|
Hot Product
Ubiquiti UNVR-Pro 2U Grijs
€ 599,08
|
Recommended
Hikvision DS-7616NXI-K2/16P(D) Netwerk...
€ 637,92
|
Popular
TP-Link VIGI NVR4032H Netwerk Video Re...
€ 848,82
|
Hikvision DS-7732NI-M4 Netwerk Video R...
€ 1.051,30
|
Bestseller
Axis S3008 Mk II Zwart
€ 911,25
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VIGI NVR4016H
|
UNVR-PRO
|
303621208
|
VIGI NVR4032H
|
303616304
|
02764-003
|
| Manufacturer |
TP-LINK
|
Ubiquiti
|
Hikvision
|
TP-LINK
|
Hikvision
|
Axis
|





